Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Palace

Komplex Suuny Day se skládá ze čtyř hotelů situovaných do prostředí přírodní parkové zeleně letoviska Sv. Konstantin a Helena. Jedinečná poloha, klidné prostředí, komfortní ubytování, kvalitní služby, velký výběr doplňkových služeb a balneologických léčebných programů z něj činí velmi vyhledávanou kapacitu vhodnou i pro náročné klienty.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Palace, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Doporučení pro hotel Palace

Komplex Suuny Day se skládá ze čtyř hotelů (Palace, Marina, Mirage a Veronika) situovaných do prostředí přírodní parkové zeleně střediska Sv. Konstantin a Helena. Jedinečná poloha, klidné prostředí, komfortní ubytování, kvalitní služby, velký výběr doplňkových služeb a balneologických léčebných programů z něj činí velmi vyhledávanou kapacitu vhodnou i pro náročné klienty.

Pláž

Pláž hotelového komplexu je velice prostorná, dlouhá několik set metrů a svažující se postupně do moře, lehátka na pláži za poplatek, slunečníky (jeden slunečník na pokoj) zdarma. Na pláži – vodní sporty (vodní šlapadla, vodní lyže, skútry, windsurfing, vodní banán apod.), občerstvení, bary. Vše za poplatek.

Poloha

Hotelový komplex Sunny Day se nachází v jižní části letoviska Svatý Konstantin, v bezprostřední blízkosti pláže a je vzdálen cca 10 km severně od Varny. Spojení s městem Varna je zajištěno pravidelnou autobusovou linkou.

Stravování

Snídaně formou švédských stolů. Možnost dokoupení večeří.

Hotel Palace - ubytování

Komfortní pokoje s balkonem jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením (koupelny s vanou), klimatizací, telefonem a rádiem. Satelitní televizor a minibar jsou na každém pokoji. Možnost jedné přistýlky. K dispozici jsou zde i hotelové apartmány.

Vybavení

Vstupní hala s recepcí, restaurace s národní i evropskou kuchyní, rybí restaurace, koktejl bar s velkou terasou, lobby bar, dětský klub s profesionálním personálem (červen, červenec, srpen), trezor (za poplatek), čistírna, kadeřnictví, směnárna, pokojový servis, půjčovna aut, taxi, galerie, obchody se suvenýry, konferenční sály. Balneologické centrum je přímo v hotelu. Jeho součástí je krytý a venkovní bazén, slunečníky a lehátka u bazénu (zdarma), minerální koupele, sauna, solárium, fitness, bahenní léčba, kosmetické studio atd. V komplexu diskotéka, parkoviště, lékárna, lékař, dětský klub (červen, červenec a srpen v hotelu Palace*****), dětské animační programy u bazénu hotelu Marina**** a hotelu Mirage**** kadeřnictví, kosmetické a nehtové studio (v hotelu Palace*****). Možnost využití tenisových kurtů (za poplatek).

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.