Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Ariana

Hotel Ariana nabízí svým klientům poklidnou rodinnou atmosféru, zahradu se vzrostlými stromy a vynikající cenu. Díky své atmosféře je ideální pro klienty všech věkových kategorií i pro rodiny s dětmi. Nejlepší poměr mezi kvalitou a cenou. Hotel se nachází ve středisku Kiten.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Ariana, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Doporučení pro hotel Ariana

Hotel Ariana nabízí svým klientům poklidnou rodinnou atmosféru, zahradu se vzrostlými stromy a vynikající cenu. Díky své atmosféře je ideální pro klienty všech věkových kategorií i pro rodiny s dětmi. Nejlepší poměr mezi kvalitou a cenou.

Pláž

Jižní pláž je písečná, velmi prostorná, dlouhá několik kilometrů a svažující se postupně do moře. Severní pláž (vzdálená cca 250 m od hotelu), je písečná, prostorná, dlouhá několik set metrů a svažující se postupně do moře. Půjčování lehátek a slunečníků za poplatek (na obou plážích). Občerstvení, bary, pronájem vodních šlapadel, vodních lyží, windsurfngu, jízdy na vodním banánu, tobogán (vše za poplatek).

Poloha

Hotel Ariana se nachází v klidné severní části letoviska Kiten, je vzdálen cca 250 m od severní písečné pláže a cca 450 m od centra letoviska.

Stravování

Snídaně a večeře formou švédských stolů se podávají v hotelové restauraci.

Hotel Ariana - ubytování

Pokoje s balkonem a vlastním sociálním zařízením (sprcha, WC) jsou vybaveny TV/SAT a chladničkou. Možnost jedné přistýlky (rozkládací křeslo).

Vybavení

Vstupní hala s recepcí, trezor v recepci (za poplatek), restaurace, denní bar, venkovní bazén, slunečníky a lehátka u bazénu zdarma, stolní fotbal a biliár (za poplatek).

Aktuální popis od CK

Ubytování dvoulůžkové pokoje s přistýlkou dvoulůžkové pokoje Deluxe s možností přistýlky (po rekonstrukci) rodinné pokoje až pro 4 osoby (1 místnost)...

PopisPláž: 250 m | ZDARMA: klimatizace, lednice, TV/SAT, Wi-Fi, lehátka a slunečníky u bazénuOkolíHotel Ariana 3* situovaný uprostřed zahrady je umístěn v...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.