Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Perla Plaza

Hotel Perla Plaza se nachází v severní části letoviska Primorsko. Je vzdálen cca 100 m od centra letoviska a cca 150 m od severní pláže.  Hotel Perla Plaza je součástí hotelového komplexu Perla. Ubytování jen pár metrů od písečné pláže, kvalitní služby, all inclusive, opakovaný vstup do Aquaparku v Primorsku pro děti v doprovodu dvou dospělých osob zdarma, dětský klub v češtině cca 60 m od hotelu. To vše činí z hotelu Perla Plaza velmi vyhledávanou kapacitu. Díky své atmosféře je ideální i pro rodiny s dětmi. Mezi klienty CK velmi oblíbený.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Perla Plaza, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Doporučení pro hotel Perla Plaza

Hotel Perla Plaza je součástí hotelového komplexu Perla. Ubytování jen pár metrů od písečné pláže, kvalitní služby, all inclusive, opakovaný vstup do Aquaparku v Primorsku pro děti v doprovodu dvou dospělých osob zdarma, dětský klub v češtině cca 60 m od hotelu. To vše činí z hotelu Perla Plaza velmi vyhledávanou kapacitu. Díky své atmosféře je ideální i pro rodiny s dětmi. Mezi klienty CK velmi oblíbený.

Pláž

Pláže v Primorsku (severní a jižní) jsou písečné, velmi prostorné, dlouhé několik kilometrů a svažující se postupně do moře. Ve vyhrazeném prostoru na severní pláži pro zákazníky CK SLUNEČNÍKY ZDARMA. Objednali jsme pro vás stovky slunečníků, jejichž celkový počet je omezen prostorem, který máme k dispozici. Půjčování slunečníků (mimo vyhrazený prostor CK ) a lehátek na obou plážích za poplatek. Vodní sporty, tobogan (jižní pláž), občerstvení, bary. Na konci severní pláže se nachází nudistická pláž.

Poloha

Hotel Perla Plaza se nachází v severní části letoviska Primorsko. Je vzdálen cca 100 m od centra letoviska a cca 150 m od severní pláže.

Stravování

Dle zájezdu, služby All inclusive zahrnují plnou penzi formou švédských stolů (snídaně od 07:30 do 10:00 h, oběd od 12:00 do 14:00 h, večeře od 18:00 do 21:00 h), dopolední a odpolední občerstvení (od 10:00 do 18:00 h), neomezená konzumace místních alkoholických a nealkoholických nápojů ve všech barech od 10:00 do 23:00 hodin, uvítací koktejl. Dvě děti do 12 let v doprovodu dvou plně platících osob (ubytováni společně v jednom pokoji) mají program All inclusive zdarma!

Hotel Perla Plaza - ubytování

Pokoje s balkonem a vlastním sociálním zařízením (sprcha, WC) jsou klimatizovány a vybaveny TV/SAT, telefonem s přímou volbou a chladničkou. Možnost dvou přistýlek.

Vybavení

Hotel nabízí svým hostům vstupní halu s recepcí, trezor v recepci (za poplatek), velký venkovní bazén s brouzdalištěm pro děti, slunečníky a lehátka u bazénu zdarma, výtah, bar u bazénu, lobby bar, barbecue, restauraci, tenisový kurt, pronájem aut, fitness, saunu, internetovou místnost (vše za poplatek), stolní tenis, diskotéku a dětský koutek.

Aktuální popis od CK

PolohaBulharsko / Burgas / Primorsko. Moderní hotel s pěkným interiérem a upravenou zahradou je situován přímo v letovisku Primorsko, 150 metrů od severní a...

StřediskoPrimorskoPolohaHotel se nachází blízko pláže, cca 300 m od centra letoviska a cca 60 km od letiště Burgas.VybaveníVstupní hala, recepce, směnárna,...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.