Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Sunrise

Ubytování na velmi dobré úrovni, přímo u moře a jen pár metrů od pláže, poklidná atmosféra a výhled na pláž a moře činí z hotelu Sunrise velmi vyhledávanou ubytovací kapacitu. Mezi klienty CK velmi oblíbený. Hotel Sunrise se nachází v severní části letoviska Lozenec, v bezprostřední blízkosti velké písečné pláže. Je vzdálen cca 250 m od centra letoviska.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Sunrise, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Doporučení pro hotel Sunrise

Ubytování na velmi dobré úrovni, přímo u moře a jen pár metrů od pláže, poklidná atmosféra a výhled na pláž a moře činí z hotelu Sunrise velmi vyhledávanou ubytovací kapacitu. Mezi klienty CK velmi oblíbený.

Pláž

Pláž je písečná, prostorná, dlouhá přes jeden kilometr a svažující se postupně do moře. Je vzdálená jen pár metrů od hotelu. V letovisku najdete i menší písečné pláže. Slunečníky (mimo vyhrazený prostor CK) a lehátka na pláži za poplatek.

Poloha

Hotel Sunrise se nachází v severní části letoviska Lozenec, v bezprostřední blízkosti velké písečné pláže. Je vzdálen cca 250 m od centra letoviska.

Stravování

Snídaně se podávají formou bufetu v hotelové restauraci. Možnost dokoupení večeří. Večeře jsou servírované a podávají se v hotelové restauraci.

Hotel Sunrise - ubytování

Klimatizované pokoje s vlastním sociálním zařízením (sprcha, WC) a balkonem (s výhledem na moře a pláž) jsou vybaveny chladničkou a TV. Možnost jedné přistýlky (rozkládací křeslo).

Vybavení

Svým hostům nabízí vstupní halu s recepcí, restauraci, denní bar, trezor v recepci za poplatek, venkovní bazén, slunečníky a lehátka u bazénu zdarma.

Aktuální popis od CK

CenaV ceně zájezdu je zahrnuto: • letecká přeprava včetně letištních a bezpečnostních tax, palivové přirážky a emisního příplatku • transfery do pobytového...

CenaV cene je zahrnuto: • letecká preprava vcetne letištních a bezpecnostních tax, palivové prirážky a emisního príplatku • transfery do pobytového místa a...

Cena zahrnujeletenku Praha/Ostrava/Brno - Burgas - Praha/Ostrava/Brno včetně poplatků letecké dopravy, transfery, 7x, 10x nebo 11x ubytování, strava dle...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.