Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

LTI Berlin Golden Beach

Hotel LTI Berlin Golden Beach se nachází v severní části letoviska Zlaté Písky v bezprostřední blízkosti pláže. Pokoje s balkonem a vlastním sociálním zařízením (sprcha nebo vana, WC, fén) jsou klimatizované (klimatizace zdarma) a jsou vybaveny TV/SAT, telefonem a chladničkou. Možnost až dvou přistýlek (palanda). Maximální obsazenost tři dospělí a jedno dítě. Oblast Bulharsko.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili LTI Berlin Golden Beach, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Ubytování v hotelu LTI Berlin Golden Beach

Pokoje s balkonem a vlastním sociálním zařízením (sprcha nebo vana, WC, fén) jsou klimatizované (klimatizace zdarma) a jsou vybaveny TV/SAT, telefonem a chladničkou. Možnost až dvou přistýlek (palanda). Maximální obsazenost tři dospělí a jedno dítě.

Vybavení

Vstupní hala s recepcí, trezor v recepci za poplatek, směnárna, internetový kout za poplatek, hlavní restaurace s terasou, restaurace ? la carte Mediterranean, lobby bar, krytý bazén, venkovní bazén s brouzdalištěm pro děti, slunečníky a lehátka u bazénu zdarma (omezený počet), osušky zdarma (hotel LTI Berlin Golden Beach požaduje vratnou zálohu), bar u bazénu, bar na pláži, dětský klub, dětské hřiště, animační programy pro děti i dospělé, fitness, volejbal, stolní tenis, petangue, vodní gymnastika, šipky – vše zdarma, sauna, masáže, kadeřnictví, kosmetické studio, biliár - za poplatek, obchod, parkoviště.

Doporučení pro hotel LTI Berlin Golden Beach

Komplex LTI Berlin Golden Beach Hotel se skládá ze dvou budov. Komfortní ubytování v hotelovém letovisku plném zábavy a atrakcí přímo na přímořské promenádě, velký výběr doplňkových služeb. Ideální místo pro strávení bezstarostné dovolené.

Pláž

Prostorná písečná pláž dlouhá několik kilometrů se nachází v bezprostřední blízkosti hotelu. SLUNEČNÍK A DVĚ LEHÁTKA (na pokoj) NA PLÁŽI ZDARMA. Vodní sporty (paragliding, pronájem vodních šlapadel, vodních lyží, skútrů, windsurfingu, jízda na vodním banánu apod.) na pláži za poplatek.

Poloha

Hotel LTI Berlin Golden Beach se nachází v severní části letoviska Zlaté Písky v bezprostřední blízkosti pláže.

Stravování

Dle ck a zájezdu, snídaně a večeře se podávají formou bufetu v hlavní hotelové restauraci. Možnost dokoupení all inclusive, který zahrnuje plnou penzi formou bufetu (snídaně od 07:00 do 10:00 h, oběd od 12:00 do 14:00 h, večeře od 18:00 do 20:00 h), lehké občerstvení v baru na pláži (od 12:00 do 14:00 h), odpolední občerstvení (teplé nápoje, zákusky) v době od 15:00 h do 17:00 h, jednou během pobytu večeře v restauraci ? la carte – místa nutno předem objednat, neomezenou konzumaci vybraných místních alkoholických a nealkoholických nápojů ve všech barech a v restauraci od 10:00 do 23:00 h. Uvedené časy jsou orientační.

Aktuální popis od CK

PolohaBulharsko / Varna / Zlaté písky. Komplex sestávající ze dvou budov se rozkládá přímo na pláži prázdninového letoviska Zlaté písky. Jednoznačnou výhodou...

HotelHotel Berlin Golden BeachDoporučeníHotel se skvělou polohou v klidnější části jinak rušného letoviska. Vhodné pro všechny věkové kategorie.ObsazeníXX /...

Popis zájezduHotel je umístěn přímo na pláži prázdninového letoviska Zlaté Písky. Velkou výhodou je skutečnost, že lehátka a slunečníky na pláži jsou...

CenaV ceně zájezdu je zahrnuto: • letecká přeprava včetně letištních a bezpečnostních tax, palivové přirážky a emisního příplatku • transfery do pobytového...

StřediskoZlaté pískyPolohaHotel leží v klidnější severní části střediska přímo na přímořské promenádě, blízko jachetního klubu, cca 1 km od centra letoviska...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.