Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Sunset

Hotel Sunset se nachází v sevrní části Slunečného pobřeží cca 150 m od moře. Široká písečná pláž s pozvolným vstupem do moře cca 150 m od hotelu Sunset. Na pláži je možnost zapůjčení lehátek a slunečníků za poplatek.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Sunset, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Sunset

Hotel Sunset se nachází v sevrní části Slunečného pobřeží cca 150 m od moře.

Vybavení hotelu

Vstupní hala s recepcí, TV, lobby bar, restaurace, směnárna, výtah, místnot pro děti, venkovní bazén s oddělenou částí pro děti, denní bar u bazénu, lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, billiard.

Vybavení pokoje v hotelu Sunset

Dvoulůžkové pokoje s možností 2 přistýlek, vlastní sociální zařízení (WC, sprcha), TV/SAT, telefon, minibar, klimatizace, balkon.

Stravování

Dle ck, možno ALL - INCLUSIVE, Snídaně, oběd, večeře formou bufetu, malé odpolední občerstvení mezi 16-17 hod (káva, čaj, moučníky), nealkoholické nápoje, pivo a víno od 10,00 do 22,30 hod, alkoholické nápoje místní výroby v době od 18,30 hod do 22,30 hod.

Pláž

Široká písečná pláž s pozvolným vstupem do moře cca 150 m od hotelu Sunset. Na pláži je možnost zapůjčení lehátek a slunečníků za poplatek.

Aktuální popis od CK

PolohaHotel leží v severní části letoviska Sluneční pobřeží. Centrum letoviska je vzdáleno 2 km a letiště v Burgasu leží 30 km od hotelu.VybaveníHotel je...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.