Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Tichija Kat

Rodinný penzin Tichija Kat s výbornou polohou blízko dvou písečných pláží i nedaleko centra Sozopolu se nachází v klidné části městečka. Doporučujeme všem klientům, kteří vyhledávají pobyt v útulném rodinném prostředí, blízko pláže i centra.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Vila
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Tichija Kat, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha Tichija Kat

Nachází se v klidné části nového Sozopolu a je vzdálen cca 200 m od městské písečné pláže, cca 250 m od velké písečné pláže Charmanite , cca 200 m od centra Nového Města a cca 800 m od centra Starého Města.

Stravování

Dle Ck. Bez stravy.

Ubytování v Tichija Kat

Pokoje s balkonem a vlastním sociálním zařízením (sprcha, WC) jsou klimatizovány (klimatizace zdarma) a vybaveny TV/SAT, varnou konvicí a chladničkou. Možnost jedné přistýlky (ekvivalentní lůžko). Maximální obsazenost tři dospělí.

Doporučení

Penzion Tichija Kat je novinkou v naší nabídce. Výborná poloha – v klidné části městečka a jen pár metrů od pláže a centra nového Sozopolu, ubytování rodinného typu, příjemné venkovní posezení.

Pláž

Najdete zde dvě pláže – „městskou pláž“ (vzdálenou cca 200 m od penzionu ) a pláž Charmanite (vzdálenou cca 250 m od penzionu ). Městská pláž je prostorná, písečná, dlouhá několik set metrů a svažující se postupně do moře. Pláž Charmanite je písečná, několik kilometrů dlouhá a svažující se postupně do moře. Půjčování slunečníků a lehátek za poplatek (na obou plážích). Na pláži možnost pronájmu vodních šlapadel, vodních skútrů, vodních lyží a windsurfingu (vše za poplatek), jízdy na vodním banánu, občerstvení, bary.

Parametry

Typ ubytování Vila
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.