Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Consul

Velmi oblíbený hotel s příznivou cenou leží na kopci v blízkosti hlavní ulice. Mírně se svažující písečná pláž cca 350 metrů. Restaurace, bary, obchody v bezprostřední blízkosti. Oblast - Sluneční pobřeží, Bulharsko

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Consul, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Popis a poloha hotelu Consul

Velmi oblíbený hotel s příznivou cenou leží na kopci v blízkosti hlavní ulice. Mírně se svažující písečná pláž cca 350 metrů. Restaurace, bary, obchody v bezprostřední blízkosti.

Vybavení:

Hotel Consul se skládá ze dvou 4-podlažních budov. Hlavní budova: výtah, recepce s trezory (za poplatek), restaurace, malá restaurace á-la-carte s terasou. Sport a zábava: Sport/aktivity : sladkovodní bazén na zahradě s terasou. Lehátka a slunečníky u bazénu bez poplatku (na pláži za poplatek). Vodní sporty na pláži nabízeny místním provozovatelem. Wellness tip : masáže za poplatek. Parkování: u objektu v ceně. Domácí zvíře: ne. Příjezd/minimální délka pobytu: denně/7 nocí.

Ubytování :

Jednolůžkové pokoje (A1B): dvoulůžkové pokoje obsazené 1 osobou.

Dvoulůžkové pokoje (A2B): vkusně zařízené. Klimatizace, sat. TV, telefon, minibar, vana, WC, fén, balkón, výhled na moře.

Junior suity (A2C/A2E): větší, se 3 lůžky, jinak jako dvoulůžkové pokoje.

A2E: s výhledem na moře.

Stravování :

Dle ck, volitelně snídaně formou bufetu nebo polopenze (večeře výběr z menu).

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.