Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Julia pension

Penzion Julia se nachází v blízkosti centra letoviska Kiten, ale v klidném prostředí, cca 300 m od jižní pláže. Dlouhá, písečná pláž s pozvolným vstupem do moře cca 300 m od penzionu, v dosahu pěší chůze je také pláž v zálivu Atliman. Lehátka a slunečníky za poplatek, bohatá nabídka vodních sportů.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Julia pension, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha penzionu Julia:

Penzion Julia se nachází v blízkosti centra letoviska Kiten, ale v klidném prostředí, cca 300 m od jižní pláže.

Pokoje:

Dvoulůžkové pokoje s možností 1 přistýlky, vlastní sociální zařízení (WC, sprcha), balkon, lednice,Tv, rychlovarná konvice.

Stravování:

Možno za příplatek

Pláž:

Dlouhá, písečná pláž s pozvolným vstupem do moře cca 300 m od penzionu, v dosahu pěší chůze je také pláž v zálivu Atliman. Lehátka a slunečníky za poplatek, bohatá nabídka vodních sportů.

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.