Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Rybarica penzion

Rodinný penzion Rybarica leží ve Starém Pomorie a je vzdálený 200 m od moře a od promenády v centru. Centrem tohoto přímořského města je živá pěší zóna vedoucí zeleným parkem, kde je možno si během slunného dne příjemně odpočinout. Naleznete zde řadu restaurací, diskoték i obchodů pro výhodné nákupy, banku, poštu a polikliniku. Předností tohoto města je také výhodné spojení na blízké Slunečné pobřeží a historický Nesebar. Oblast - Bulharsko

Oblast
Středisko
Typ ubytování Apartman
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Rybarica penzion, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Popis penzionu Rybarica

Rodinný penzion Rybarica leží ve Starém Pomorie a je vzdálený 200 m od moře a od promenády v centru.

Poloha Penziony Rybarica

Na poloostrově vedle solného jezera leží město Pomorie, cca 20 km severně od Burgasu. Město proslulo bahenními koupelemi se zázračnými léčebnými účinky nemocí pohybového a nervového ústrojí, ale i ekzémů. Zbohatlo na vývozu soli a aromatického suchého vína "Pomoriiski Dimjat". Centrem tohoto přímořského města je živá pěší zóna vedoucí zeleným parkem, kde je možno si během slunného dne příjemně odpočinout. Naleznete zde řadu restaurací, diskoték i obchodů pro výhodné nákupy, banku, poštu a polikliniku. Předností tohoto města je také výhodné spojení na blízké Slunečné pobřeží a historický Nesebar.

Stravování

Dle ck, vlastní

Ubytování

Penzion Rybarica nabízí standardně vybavené 4 nebo 5lůžkové apartmány s možností jedné až dvou přistýlek (pro děti 2–12 let), s vlastním sociálním zařízením,lednicí a balkonem. V každém apartmánu Rybarica je k dispozici kuchyňský kout.

Vybavení

vlastní sociální zařízení, lednicí, balkonem

Výlety a okolí

Nestinarský večer, Sozopol, Varna, Nessebar, Istanbul

Parametry

Typ ubytování Apartman
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.