Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Globus - Kiten

Příjemný rodinný hotel Globus se nachází v centru letoviska Kiten cca 250 m od písečné pláže Atliman a cca 200 m od jižní pláže. Součástí hotelu Globus je snack-bar a restaurace pro hotelové hosty.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Globus - Kiten, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Globus

Příjemný rodinný hotel Globus se nachází v centru letoviska Kiten cca 250 m od písečné pláže Atliman a cca 200 m od jižní pláže.

Vybavení hotelu

Součástí hotelu Globus je snack-bar a restaurace pro hotelové hosty.

Pokoje

Dvoulůžkové pokoje s možností až 2 přistýlek (rozkládací gauč), balkon, vlastní sociální zařízení (WC, sprcha),  lednička s minibarem, rychlovarná konvice, televize.

Stravování

Dle zájezdu, Možnost stravování v hotelové restauraci.

Pláž

Písečná pláž v malebném zálivu Atliman cca 250 m od hotelu a jižní pláž cca 200 m. Možnost pronajmutí lehátek a slunečníků za poplatek.

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.