Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Caesar Palace Beach

Hotel Caesar Palace Beach je ve středomořském stylu s nádherným výhledem na Černé moře.Umístěn je v klidné části, přímo na písečné pláži. Sveti Vlas cca 3 km. Sluneční pobřeží cca 7 km.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel, Apartman
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Caesar Palace Beach, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha a popis hotelu Caesar Palace Beach

Hotel Caesar Palace Beach je ve středomořském stylu s nádherným výhledem na Černé moře.

Poloha

klidná, přímo na písečné pláži. Sveti Vlas cca 3 km. Sluneční pobřeží cca 7 km.

Vybavení:

Hotel Caesar Palace Beach nabízí 86 pokojů a apartmánů. Výtahy. Přijímací hala s recepcí, restaurace, restaurace á-la-carte, lobbybar, minimarket.Sport a zábava: Sport/aktivity : sladkovodní bazén s barem. Lehátka a slunečníky u bazénu bez poplatku (na pláži za poplatek). Biliár za poplatek. Wellness tip : vířivka. Masáže a sauna za poplatek. Pro rodiny : dětský bazén. Parkování: v objektu bez poplatku. Domácí zvíře: ne. Příjezd/minimální délka pobytu: denně/7 nocí.

Ubytování :

Jednolůžkové pokoje (A1A): dvoulůžkové pokoje obsazené 1 osobou.

Dvoulůžkové pokoje (A2A/A2K): chladnička, klimatizace, sat. TV, telefon, sprcha, WC, fén, balkón nebo terasa, strana k moři. A2K: vyšší patra, komfortnější.

Úsporné pokoje (A2S): zde ušetříte, neboť výběr vybavení a polohy pokoje přenecháte hoteliérovi.

Jednopokojové apartmány (C2A/C3A): pro 2-3 osoby (cca 75 m2), obývací pokoj, samostatná ložnice, sedací kout, kuchyňský kout, koberce, jinak stejné vybavení jako A2A.

Dvoupokojové apartmány (C2B/C3B/C4B): pro 2-4 osoby (cca 80 m2), 2 ložnice, balkon, jinak stejné jako C2A/C3A.

Úsporné apartmány (C2S/C3S): pro 2-3 osoby (cca 75 m2), stejné jako C2A/C3A. Zde ušetříte neboť výběr vybavení a polohy pokoje přenecháte hoteliérovi.

Stravování :

Dle ck, All Inclusive : snídaně, oběd i večeře formou bufetu. Místní alkoholické a nealkoholické nápoje od 11-23 hod formou samoobsluhy (v plážovém a lobby baru dle otevírací doby). Káva, čaj a snacky od 15.30-16.30 hod. Aktivity: posilovna, stolní tenis, volejbal.

Aktuální popis od CK

Popis zájezduPohoda, relax askvělý servis– to vše na vás čeká vtomto hotelu, který se nachází vklidné lokalitě mezi letovisky Svatý Vlas aElenite. Během dne...

HotelVstupní hala, recepce, hlavní restaurace, restaurace s obsluhou, lobby bar, bar u bazénu, snack bar, WiFi v areálu hotelu zdarma, minimarket; za...

DestinaceBulharsko se opět vrací do módy. Hledáte jednu z cenově nejvýhodnějších destinací pro nadšence? Již více nehledejte. Bulharsko se postará o váš...

StřediskoSvatý VlasPolohaHotel je umístěn nad mořem mezi středisky Svatý Vlas a Elenite na úpatí pohoří Stara Planina, cca 10 km od střediska Slunečné...

Parametry

Typ ubytování Hotel, Apartman
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.