Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Hotelový klub Elenite Bungalovy

Elenite bungalovy jsou výbornou volbou pro všechny věkové skupiny klientů, především pak pro rodiny s dětmi, pro které je v areálu velké množství vyžití. Bungalovy Elenite se nachází v prázdninovém středisku Elenite v blízkosti pláže.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Bungalov
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Hotelový klub Elenite Bungalovy, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha a vybavení areálu Elenite

Areál Elenite je tvořen hotely Royal Park, Royal Bay, Andalusia/Atrium a samostatnými bungalovy. V centru areálu je obchodní a zábavní centrum, centrální recepce a bufetová restaurace bungalovů, tři restaurace s obsluhou „SOZOPOL“, „TALYANA“ a „SUN SHINE“ nabízející tradiční bulharskou a mezinárodní kuchyni. Restaurace jsou otevřené od 18:00 do 22:30. Součástí areálu je několik barů, noční klub „GALAXY“, kavárna, irský bar a pivnice „FRIGATE“, cukrárna „PHILLIPOLIS“, animační sál „BROADWAY“, lékařské centrum, lázeňské centrum „VICTORIA“, diskotéka od 22:00 do 02:00. V areálu se nachází i rozsáhlý aqua park, do kterého mají klienti ubytováni v Elenite vstup zdarma - lehátka, slunečníky a občerstvení v aquaparku je za poplatek a není součástí stravování all inclusiv.

Poloha Elenite

Bungalovy Elenite jsou postaveny ve svahu v prostředí parkové zeleně v několika řadách 30 – 500 metrů od pláže. Centrální recepce bungalovů dělí obytnou část na dvě zóny – sunset (západ) a sunrise (východ). Bungalovy se nachází ve středisku Elenite.

Pokoje

Standardní pokoje s jednou přistýlkou (rozkládací křeslo) a se dvěma přistýlkami (palanda) mají klimatizaci, SAT-TV, lednici, koupelnu se sprchou, balkon,nebo terasu s výhledem na moře, nebo do okolí.

Pláž

Krásná 800 m dlouhá písečná pláž s pozvolným vstupem do moře. Slunečníky a lehátka zdarma.

Sport a zábava

Profesionální tým animátorů a instruktorů nabízí celodenní a večerní sportovní a společenské aktivity a programy. Plážový volejbal, šipky, aerobik, vodní gymnastika, vodní polo, vodní sporty na pláži, kulečník, tenisový kurt, posilovna, dětský klub „ALADIN“ pro děti od 4 do 12 let, dětské hřiště, možnost windsurfingu s možností získání mezinárodního certifikátu a rozlehlý aqua park s řadou vodních skluzavek, jehož použití je pro klienty areálu zdarma. Lehátka a slunečníky v aqua parku jsou za poplatek. Placené služby v areálu: Rybí restaurace, irský bar „FRIGATE“, plážový bar nabízející více jak 50 druhů koktejlů, Aqua bar, piano bar „ILLUSION“, bowlingové dráhy, internetový klub v hotelu Royal Park, lázeňské centrum „VICTORIA“ nabízející cca 150 masážních a relaxačních procedur, sauna, zapůjčení tenisových raket a míčků, mini-golf včetně depozitu na golfové hole a míčky.

Stravování

Dle CK. All-inclusive plná penze bufetovým způsobem včetně odpoledního občerstvení a alkoholické a nealkoholické nápoje místní výroby. Možnost objednání večeře v jedné ze tří restauracích s obsluhou po předchozí rezervaci.

Tipy pro správnou volbu

blízko pláže | možnost výletů | lehátka a slunečníky na pláži zdarma | All inclusive pro dítě ZDARMA!

Aktuální popis od CK

PolohaVily Elenite patří do komplexu Royal Club Elenite, který leží přímo u pláže v uzavřené rezidenci. Resort Elenite obklopený parkovou zelení se skládá z...

StřediskoElenitePolohaBungalovy jsou součástí komplexu Elenite a jsou umístěny v několika řadách ve svahu, v parkové zeleni, cca 6 km od Slunečného pobřeží s...

Parametry

Typ ubytování Bungalov
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.