Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Diana

Rodinný hotel Diana s příjemnou atmosférou a výbornou polohou – přímo v centru letoviska Carevo a blízko pláže. Městská pláž, vzdálená cca 60 m od hotelu, je písečná, dlouhá několik set metrů a svažující se postupně do moře. Půjčování lehátek a slunečníků na pláži za poplatek.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel, Apartman
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Diana, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Doporučení pro hotel Diana

Rodinný hotel Diana s příjemnou atmosférou a výbornou polohou – přímo v centru letoviska Carevo a blízko pláže.

Pláž

Městská pláž, vzdálená cca 60 m od hotelu, je písečná, dlouhá několik set metrů a svažující se postupně do moře. Půjčování lehátek a slunečníků na pláži za poplatek.

Poloha

Rodinný hotel Diana se nachází v centrální části městečka a je vzdálen cca 60 m od písečné pláže.

Stravování

Snídaně jsou servírované a podávají se přímo v hotelu. Možnost dokoupení večeří.

Hotel Diana - ubytování

Pokoje s balkonem a vlastním sociálním zařízením (sprcha, WC) jsou vybaveny chladničkou a TV. Možnost jedné přistýlky. K dispozici je zde i jeden apartmán hotelového typu s balkonem, který se skládá ze dvou místností – ložnice se dvěma lůžky a denní místnost s rozkládacím gaučem (lze využít jako přistýlku pro dvě osoby). Apartmán je vybaven TV, chladničkou a vlastním sociálním zařízením (sprcha, WC).

Vybavení

Svým hostům nabízí vstupní místnost s recepcí, restaurace a denní bar.

Aktuální popis od CK

CenaV ceně zájezdu je zahrnuto: • letecká přeprava včetně letištních a bezpečnostních tax, palivové přirážky a emisního příplatku • transfery do pobytového...

CenaV ceně zájezdu je zahrnuto: • letecká přeprava včetně letištních a bezpečnostních tax, palivové přirážky a emisního příplatku • transfery do pobytového...

Parametry

Typ ubytování Hotel, Apartman
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.