Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Djuni

Rodinný hotel Djuni nacházející se v letovisku Primorsko v jeho severní části, jen pár kroků od krásné písečné pláže zaujme především rodiny s dětmi, dobře se zde budou cítit ale i samostatné páry.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Djuni, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Djuni

Rodinný hotel Djuni se nachází v severní části Primorska, cca 500 m od centra letoviska v bezprostřední blízkosti (cca 50 m) severní pláže.

Vybavení hotelu Djuni

Rodinný hotel nabízí svým hostům menší venkovní bazén, slunečníky a lehátka u bazénu zdarma.

Vybavení pokojů

Pokoje s balkonem a vlastním sociálním zařízením (sprcha, WC) jsou klimatizovány (klimatizace zdarma) a vybaveny chladničkou a TV/SAT. Možnost jedné přistýlky.

Stravování

Dle CK. Bez stravy. Možnost dokoupení polopenze (snídaně a večeře se podávají formou bufetu) nebo programu ALL INCLUSIVE SPECIAL.

Pláž

Pláže v Primorsku (severní, vzdálená cca 50 m od hotelu a jižní) jsou písečné, velmi prostorné, dlouhé několik kilometrů a svažující se postupně do moře.  Na konci severní pláže se nachází nudistická pláž.

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.