Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Eos

Nový, rodinný hotel Eos II patří do hotelového komplexu Eos. Hotel je vzdálen cca 300 m od jižní i severní pláže a cca 100 m od centra letoviska Kiten.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Eos, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Eos II

Nový, rodinný hotel Eos II patří do hotelového komplexu Eos. Hotel je vzdálen cca 300 m od jižní i severní pláže a cca 100 m od centra letoviska Kiten.

Vybavení hotelu

Recepce se směnárnou, restaurace, zahradní restaurace, denní bar, malý bazén, sauna a fitness za poplatek.

Vybavení pokoje v hotelu Eos II

Dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky a třílůžkové pokoje, vlastní sociální zařízení (WC, sprcha), lednička, kabelová TV, telefon, klimatizace, balkon.

Stravování

Dle ck: Jsou možné různé varianty stravování, ubytování nabízíme se snídaní nebo s polopenzí.

Pláž

Dlouhá, jižní písečná pláž s pozvolným vstupem do moře cca 300 m od hotelu EOS II, v dosahu pěší chůze je také pláž v zálivu Atliman. Lehátka a slunečníky za poplatek, bohatá nabídka vodních sportů.

Aktuální popis od CK

PolohaOblíbený hotelový komplex EOS, se nachází cca 350 m od písečné jižní pláže a od severní pláže se nachází cca 800 m. Komplex je rozdělen na dvě budovy...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.