Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Kiparisite

Oblíbený a vyhledávaný hotel s velmi kvalitními službami v této kategorii. Ubytování blízko pláže známého letoviska Sluneční Pobřeží a vynikající cena. Díky své je atmosféře je ideální pro klienty všech věkových kategorií i pro rodiny s dětmi. Prostorná písečná pláž (vzdálená cca 80 m od hotelu) dlouhá několik kilometrů, postupně se svažující do moře. Půjčování lehátek a slunečníků (za poplatek). Na pláži možnost pronájmu vodních šlapadel, paraglidingu, vodních lyží, skútrů, windsurfingu, atd.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Kiparisite, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Doporučení pro hotel Kiparisite

Oblíbený a vyhledávaný hotel s velmi kvalitními službami v této kategorii. Ubytování blízko pláže známého letoviska Sluneční Pobřeží a vynikající cena. Díky své je atmosféře je ideální pro klienty všech věkových kategorií i pro rodiny s dětmi.

Pláž

Prostorná písečná pláž (vzdálená cca 80 m od hotelu) dlouhá několik kilometrů, postupně se svažující do moře. Půjčování lehátek a slunečníků (za poplatek). Na pláži možnost pronájmu vodních šlapadel, paraglidingu, vodních lyží, skútrů, windsurfingu, atd.

Poloha

Hotel Kiparisite se nachází v severní části letoviska a je vzdálen cca 80 m od pláže.

Stravování

Snídaně i večeře se podávají formou švédských stolů v hotelové restauraci.

Hotel Kiparisite - ubytování

Pokoje s balkonem a vlastním sociálním zařízením (sprcha, fén, WC) jsou klimatizovány a vybaveny TV/SAT, telefonem. Možnost dvou přistýlek (maximální obsazenost 3 dospělí, 2 dospělí a 2 děti).

Vybavení

Součástí hotelu Kiparisite je vstupní hala s recepcí, směnárna, výtah, trezory v recepci za poplatek, restaurace s terasou, denní bar, venkovní bazén s brouzdalištěm pro děti, slunečníky a lehátka u bazénu zdarma, bar u bazénu, fitness a sauna za poplatek, společenská místnost. Společné hotelové prostory (vstupní hala, restaurace, bar) jsou klimatizovány.

Aktuální popis od CK

PolohaHotel leží v severní části letoviska Sluneční pobřeží. Centrum je vzdáleno 2 km od hotelu, letiště v Burgasu leží 30 km.VybaveníHotel vhodný pro...

PolohaModerní hotel se nachází v severní části Slunečního pobřeží cca 100 m od krásné písečné pláže. Díky své poloze a přátelské atmosféře, je ideální pro...

Polohamoderní oblíbený hotel Kiparisite leží cca 80 m od pláže v oblasti Zora, v klidné severovýchodní části Slunečného pobřeží. Hotel se nachází cca 30 km...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.