Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Plamar

Výborná poloha penzionu Plamar v centrální části Primorska, nedaleko dvou pláží, dětský klub v češtině a české Centrum animačních programů cca 200 m od penzionu a vstup do Aquaparku v Primorsku pro děti v doprovodu dvou dospělých osob zdarma osloví řadu klientů, převážně potom z řad rodin s dětmi.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Vila
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Plamar, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha penzionu Plamar

Penzion Plamarse nachází v centrální části městečka Primorsko, cca 250 m od jižní pláže a 350 m od severní pláže .

Stravování

Dle CK.Bez stravy. Možnost dokoupení polopenze

Pokoje v penzionu Plamar

Pokoje s balkonem a vlastním sociálním zařízením (sprcha, WC) jsou vybaveny TV, varnou konvicí a chladničkou. Možnost jedné přistýlky.

Pláž

Pláže v Primorsku (severní, vzdálená cca 350 m od hotelu a jižní, vzdálená cca 250 m od hotelu ) jsou písečné, velmi prostorné, dlouhé několik kilometrů a svažující se postupně do moře. Ve vyhrazeném prostoru na severní pláži pro zákazníky CK SLUNEČNÍKY ZDARMA. Objednali jsme pro vás stovky slunečníků, jejichž celkový počet je omezen prostorem, který máme k dispozici. Půjčování slunečníků (mimo vyhrazený prostor CK ) a lehátek na obou plážích za poplatek. Vodní sporty, tobogan (jižní pláž), občerstvení, bary. Na konci severní pláže se nachází nudistická pláž.

Doporučení

Výborná poloha – v centrální části městečka a blízko obou pláží, dětský klub v češtině a české Centrum animačních programů cca 200 m od penzionu a vstup do Aquaparku v Primorsku pro děti v doprovodu dvou dospělých osob zdarma. Díky své atmosféře je ideální pro klienty všech věkových kategorií.

Aktuální popis od CK

CenaV ceně zájezdu je zahrnuto: • letecká přeprava včetně letištních a bezpečnostních tax, palivové přirážky a emisního příplatku • transfery do pobytového...

Parametry

Typ ubytování Vila
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.