Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Obzor Beach Resort

Velmi oblíbená a vyhledávaná ubytovací kapacita. Svým hostům nabízí kvalitní ubytování rodinného typu v klidném prostředí přímo na pláži v letovisku Obzor. Široká písečná pláž dlouhá několik kilometrů se nachází přímo u hotelu. Půjčování lehátek a slunečníků za poplatek. Na pláži – pronájem vodních šlapadel, vodních lyží, windsurfingu atd., jízdy na vodním banánu (vše za poplatek), občerstvení, bary.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Apartman
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Obzor Beach Resort, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Doporučení pro Obzor Beach Resort

Velmi oblíbená a vyhledávaná ubytovací kapacita. Svým hostům nabízí kvalitní ubytování rodinného typu v klidném prostředí přímo na pláži v letovisku Obzor.

Pláž

Široká písečná pláž dlouhá několik kilometrů se nachází přímo u hotelu. Půjčování lehátek a slunečníků za poplatek. Na pláži – pronájem vodních šlapadel, vodních lyží, windsurfingu atd., jízdy na vodním banánu (vše za poplatek), občerstvení, bary.

Poloha

Tento apartmánový hotel Obzor Beach Resort se nachází v severní části letoviska, přímo na pláži a je vzdálen cca 800 m od centra letoviska.

Stravování

Možnost dokoupení polopenze. Snídaně a večeře se podávají formou bufetu v hotelové restauraci.

Obzor Beach Resort - ubytování

Apartmánový hotel Obzor Beach Resort se skládá z apartmánů A 2+2, A 4+2 a A 6+2. Apartmány A 2+2 – ložnice (dvě lůžka), obytná místnost s jídelnou a kuchyňským koutem, sociálním zařízením (sprcha, WC, fén). Možnost dvou přistýlek. Apartmány A 4+2 – dvě ložnice, obytná místnost s jídelnou a kuchyňským koutem, sociální příslušenství (sprcha, WC, fén). Možnost dvou přistýlek. Apartmány A 6+2 – tři ložnice, obytná místnost s jídelnou a kuchyňským koutem, sociální příslušenství (sprcha, WC, fén). Možnost dvou přistýlek. Apartmány s balkony nebo terasami jsou klimatizovány a vybaveny novým nábytkem, telefonem, TV se satelitem, trezorem a internetem. Kuchyňský kout je zařízen ledničkou, vařičem, varnou konvicí a linkou se základním vybavením.

Vybavení

Součástí hotelu je vstupní hala s recepcí, směnárna, trezor na recepci (za poplatek), výtahy, denní bar, noční bar, restaurace, a la carte, restaurace PARALIA, restaurace BBQ, dva bary u bazénu, pět venkovních bazénů, slunečníky a lehátka u bazénů (zdarma), dětský bazén, balneologické centrum – sauna, solárium, masáže, jacuzzi, fitness, kadeřnictví (vše za poplatek), dětský koutek, dětský klub (za poplatek), konferenční sál, internetový sál (za poplatek), business centrum, kryté parkoviště, obchody, minigolf (za poplatek), kulečník (za poplatek), fotbal, stolní tenis (za poplatek), plážový volejbal, herna (za poplatek), čistírna (za poplatek), lékař, lékárna.

Parametry

Typ ubytování Apartman
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.