Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Kresto

Zcela nový penzion s příjemnou atmosférou a výbornou polohou – přímo v centru letoviska Kiten a blízko pláže. Penzion Kresto je novinkou v naší nabídce. Jižní pláž, vzdálená cca 200 m od penzionu, je písečná, velmi prostorná, dlouhá několik kilometrů a svažující se postupně do moře. Severní pláž, vzdálená cca 350 m od penzionu, je písečná, prostorná, dlouhá několik set metrů a svažující se postupně do moře. Půjčování lehátek a slunečníků za poplatek (na obou plážích).

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel, Apartman
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Kresto, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Doporučení pro pension Kresto

Zcela nový penzion s příjemnou atmosférou a výbornou polohou – přímo v centru letoviska Kiten a blízko pláže. Penzion Kresto je novinkou v naší nabídce.

Pláž

Jižní pláž, vzdálená cca 200 m od penzionu, je písečná, velmi prostorná, dlouhá několik kilometrů a svažující se postupně do moře. Severní pláž, vzdálená cca 350 m od penzionu, je písečná, prostorná, dlouhá několik set metrů a svažující se postupně do moře. Půjčování lehátek a slunečníků za poplatek (na obou plážích).

Poloha

Penzion Kresto se nachází v centrální části letoviska. Je vzdálen cca 200 m od jižní pláže a cca 350 m od severní pláže Kitenu.

Stravování

Možnost dokoupení polopenze. Snídaně a večeře se podávají v restauraci Radis (cca 300 m) a jsou servírované.

Apartmány a hotel Kresto - ubytování

Pokoje s balkonem a vlastním sociálním zařízením (sprcha, WC) jsou vybaveny TV s kabelovou přípojkou a chladničkou. Možnost jedné přistýlky (lůžko). V penzionu jsou také k dispozici apartmány hotelového typu. Apartmány se skládají ze dvou místností – ložnice (se dvěma lůžky) a obývací pokoj (denní místnost) s rozkládací sedací soupravou – lze využít jako přistýlku pro dvě osoby. Apartmány s balkonem a vlastním sociálním zařízením (sprcha, WC) jsou vybaveny TV s kabelovou přípojkou a chladničkou.

Aktuální popis od CK

CenaV ceně zájezdu je zahrnuto: • letecká přeprava včetně letištních a bezpečnostních tax, palivové přirážky a emisního příplatku • transfery do pobytového...

Parametry

Typ ubytování Hotel, Apartman
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.