Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Dana penzion

Menší rodinný penzion Dana leží v samém cípu poloostrova, 20 m od břehu moře, cca 350 m od centra a 250 m od severní pláže letoviska Pomorie. Severní písečná pláž cca 250 m od penzionu, lehátka, slunečníky za poplatek. Bohatá nabídka vodních sportů i občerstvení. Snadno dostupná je i jižní pláž.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Dana penzion, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha penzionu Dana

Menší rodinný penzion Dana leží v samém cípu poloostrova, 20 m od břehu moře, cca 350 m od centra a 250 m od severní pláže letoviska Pomorie.

Pokoje

Dvoulůžkové a třílůžkové pokoje s možností 1 přistýlky, vlastní sociální zařízení, balkon, lednička, rychlovarná konvice, Tv. Vždy na patře je žehlící prkno a žehlička.

Stravování

Možnost dokoupení stravy v nedaleké restauraci.

Pláž

Severní písečná pláž cca 250 m od penzionu, lehátka, slunečníky za poplatek. Bohatá nabídka vodních sportů i občerstvení.Snadno dostupná je i jižní pláž.

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.