Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Elegance

Rodinný hotel Elegance je novinkou v naší nabídce. Hotel s rodinnou atmosférou a příjemným posezením v místní restauraci. Svým hostům nabízí ubytování v klidné části letoviska Ravda a blízko pláže. Rodinný hotel Elegance se nachází v klidné části letoviska, je vzdálen cca 150 m od centrální písečné pláže, cca 150 m od centra letoviska a cca 3000 m od centra historického města Nesebr.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Elegance, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Doporučení pro hotel Elegance

Rodinný hotel Elegance je novinkou v naší nabídce. Hotel s rodinnou atmosférou a příjemným posezením v místní restauraci. Svým hostům nabízí ubytování v klidné části letoviska Ravda a blízko pláže.

Pláž

Písečná pláž s pozvolným vstupem do moře se nachází cca 150 m od hotelu, slunečníky a lehátka na pláži za poplatek. Na pláži u hotelu – pronájem vodních šlapadel, na vzdálenější pláži – pronájem vodních skútrů a vodních lyží. Vše za poplatek.

Poloha

Rodinný hotel Elegance se nachází v klidné části letoviska, je vzdálen cca 150 m od centrální písečné pláže, cca 150 m od centra letoviska a cca 3000 m od centra historického města Nesebr.

Stravování

Bez stravy.

Hotel Elegance - ubytování

Pokoje s balkonem (některé s výhledem na moře) a vlastním sociálním zařízením (sprcha, WC) jsou klimatizovány (za poplatek) a vybaveny TV s kabelovou přípojkou a chladničkou. Možnost jedné přistýlky

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.