Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Thracian Cliffs Golf Resort & SPA

Golfový resort Thracian Cliffs Golf Resort & SPA se nachází na pobřeží Černého moře, cca 15 km severně od městečka Balčik, cca 2 km jižně od městečka Kavarna a cca 60 km severně od letiště ve Varně. Je vzdálen cca 350 m od písečné pláže. Ubytovací kapacity Thracian Cliffs Golf Resort & SPA jsou rozděleny do dvou celků oddělených jezerem. Marina Village je vystavěna okolo pěkného náměstí, s obchody, restauracemi a kavárnami. Hillside Village leží 150 metrů nad mořem a nabízí výhled na hřiště a na Černé moře (Bulharsko).

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel, Apartman
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Thracian Cliffs Golf Resort & SPA, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Ubytování v komplexu Thracian Cliffs Golf Resort & SPA

Ubytovací kapacity Thracian Cliffs Golf Resort & SPA jsou rozděleny do dvou celků oddělených jezerem. Marina Village je vystavěna okolo pěkného náměstí, s obchody, restauracemi a kavárnami. Hillside Village leží 150 metrů nad mořem a nabízí výhled na hřiště a na Černé moře. Golfový resort Thracian Cliffs Golf Resort & SPA nabízí ubytování v luxusních apartmánech typu A2, A4 a A6 (jedna, dvě ložnice nebo tři ložnice, denní místnost s kompletně vybaveným kuchyňským koutem). Apartmány s balkonem nebo terasou a vlastním sociálním zařízením (vana, sprchový kout, WC, fén) jsou klimatizovány, luxusně zařízené a vybaveny Wi-Fi, TV/SAT a telefonem.

Vybavení

Vstupní hala s recepcí, Wi-Fi ve společných prostorách zdarma, hlavní restaurace Geti, bistro Club House, restaurace na pláži Bendila Beach, restaurace na pláži Argata Beach, čtyři venkovní bazény s dětskou části, slunečníky a lehátka u bazénu zdarma, dětský klub, dětské hřiště, SPA centrum (fitness a vířivka zdarma, masáže, kosmetické studio za poplatek), tenisové kurty, obchod pro golfisty, čistírna, hlídaní parkoviště zdarma.

Doporučení pro Thracian Cliffs Golf Resort & SPA

Thracian Cliffs Golf Resort & SPA je prvním resortem v Bulharsku na pobřeží Černého moře. Je zde k dispozici vše, na co si jen člověk dokáže vzpomenout, ať už se jedná o skvělé golfové hřiště „Signature“ (navržené navržené samotným Gary Playerem), krásnou pláž, lázně nebo kvalitní restaurace. Nádherná scenérie a prvotřídní kvalita poskytovaných služeb jen přispívají k celkové spokojenosti.

Pláž

V areálu resortu Thracian Cliffs Golf Resort & SPA najdete dvě písečné pláže - pláž Bendila a pláž Argata (krásná písečná pláž pouze pro hotelové hosty). Na pláži Bendida SLUNEČNÍKY, LEHÁTKA A MATRACE ZDARMA, vodní sporty za poplatek.

Poloha

Golfový resort Thracian Cliffs Golf Resort & SPA se nachází na pobřeží Černého moře, cca 15 km severně od městečka Balčik, cca 2 km jižně od městečka Kavarna a cca 60 km severně od letiště ve Varně. Je vzdálen cca 350 m od písečné pláže.

Stravování

Dle ck, snídaně (kontinentální) se podávají v hlavní restauraci.

Aktuální popis od CK

Bulharsko / Varna / Kavarna/Topola. V nádherném prostředí uprostřed zeleně se rozprostírají dvě části golfového komplexu, které jsou vystavěny ve stylu...

CenaV ceně zájezdu je zahrnuto: • letecká přeprava včetně letištních a bezpečnostních tax, palivové přirážky a emisního příplatku • transfery do pobytového...

Parametry

Typ ubytování Hotel, Apartman
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.