Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Lozenec Resort - apt / hotel

Vyhledávaný a oblíbený hotel. Díky své atmosféře a výborné poloze je ideální pro klienty všech věkových kategorií i pro rodiny s dětmi. Hotel a apartmány Lozenec Resort se nachází cca 250 m od centra letoviska Lozenec v nové a klidné části Lozence. Je vzdálen cca 100 m od velké písečné pláže.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel, Apartman
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Lozenec Resort - apt / hotel, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Doporučení pro Lozenec Resort

Vyhledávaný a oblíbený hotel. Díky své atmosféře a výborné poloze je ideální pro klienty všech věkových kategorií i pro rodiny s dětmi.

Pláž

Pláž je písečná, prostorná, dlouhá přes jeden kilometr a svažující se postupně do moře. Je vzdálená cca 100 m od hotelu. V letovisku najdete i menší písečné pláže. Slunečníky (mimo vyhrazený prostor CK) a lehátka na pláži za poplatek. Na pláži – občerstvení, bary, pronájem vodních šlapadel, vodních lyží, windsurfingu atd. (vše za poplatek).

Poloha

Hotel a apartm8ny Lozenec Resort se nachází cca 250 m od centra letoviska Lozenec v nové a klidné části Lozence. Je vzdálen cca 100 m od velké písečné pláže.

Stravování

Snídaně se podávají formou bufetu v hotelové restauraci. Možnost dokoupení večeří (servírované). U apartmánů (bez stravy) možnost dokoupení polopenze.

Lozenec Resort - ubytování

Pokoje s balkonem (některé s terasou – patiem) a vlastním sociálním zařízením (sprcha, WC) jsou klimatizovány, vybaveny chladničkou a TV s kabelovou anténou. Možnost jedné přistýlky. Jsou zde k dispozici i hotelové apartmány, které se skládají ze dvou místností – ložnice (se dvěma lůžky) a obývací pokoj (denní místnost) s rozkládací sedací soupravou – lze využít jako přistýlku pro dvě osoby. Apartmány s balkonem (některé s terasou – patiem) a vlastním sociálním zařízením (sprcha, WC) jsou klimatizovány, vybaveny chladničkou a TV s kabelovou anténou.

Vybavení

Svým hostům nabízí vstupní halu s recepcí, restauraci, venkovní bazén a dětský bazén, slunečníky a lehátka u bazénu zdarma, multifunkční hřiště.

Aktuální popis od CK

Cena zahrnujeCeny zahrnují letištní taxy a palivový příplatek!Uvedené ceny jsou na osobu. Dětská cena se týká dětí, které jsou ubytovány minimálně se 2...

PolohaBulharsko / Burgas / Lozenetz. Menší hotel rodinného typu se nachází v příjemné docházkové vzdálenosti od pláže, zároveň téměř v centru klidného...

Parametry

Typ ubytování Hotel, Apartman
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.