Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Dobrotitsa

Svým klientům nabízí hotel Dobrotitsa ubytování v bezprostřední blízkosti pláže, slunečník a dvě lehátka na pláži zdarma a bohatý výběr doplňkových služeb v letovisku. Je situován do prostředí přírodní parkové zeleně. Hotel Dobrotitsa se nachází v klidné severní části letoviska Albena, v bezprostřední blízkosti pláže (cca 20 m).

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Hodnocení uživatelů
4/5
Prima

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Dobrotitsa, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Doporučení pro hotel Dobrotitsa

Hotel Dobrotitsa je novinkou v naší nabídce. Svým klientům nabízí hotel Dobrotitsa ubytování v bezprostřední blízkosti pláže, slunečník a dvě lehátka na pláži zdarma a bohatý výběr doplňkových služeb v letovisku. Je situován do prostředí přírodní parkové zeleně.

Pláž

Široká, velmi prostorná pláž, dlouhá několik kilometrů a svažující se postupně do moře, je vzdálená cca 20 m od hotelu. Slunečník a dvě lehátka na každý pokoj na pláži zdarma. Vodní sporty, tobogan, občerstvení, bary. Vše za poplatek.

Poloha hotelu Dobrotitsa

Hotel Dobrotitsa se nachází v klidné severní části letoviska Albena, v bezprostřední blízkosti pláže (cca 20 m).

Stravování

Služby all inclusive zahrnují plnou penzi formou bufetu (snídaně: 07:30–10:00 h, oběd: 12:30 –14:30 h, večeře: 19:00–21:00 h), dopolední a odpolední občerstvení (sendviče, pizza, hranolky, gril, salátový bufet, zákusky, zmrzlina atd.), neomezená konzumace místních alkoholických a nealkoholických nápojů v lobby baru v době od 10:00 do 23:00 h., v baru u bazénu v době od 10:00 do 22:00 h. Uvedené časy jsou orientační.

Ubytování

Pokoje s balkonem a vlastní vlastním sociálním zařízením (sprcha, WC) jsou klimatizovány (klimatizace zdarma) a vybaveny telefonem, TV/SAT, trezorem (za poplatek) a chladničkou (za poplatek). V hotelu Dobrotitsa je možnost jedné přistýlky.

Vybavení

Vstupní hala s recepcí, trezor v recepci (za poplatek), bezdrátový internet za poplatek (ve společných prostorách), klimatizovaná restaurace s terasou s výhledem na moře, lobby bar, bar u bazénu, venkovní bazén s brouzdalištěm pro děti, slunečníky a lehátka u bazénu zdarma, za poplatek biliár, tenisové kurty a stolní tenis, bohaté animační programy pro děti a dospělé (ve francouzštině), klimatizovaný animační sál, dětské hřiště, business centrum, obchod se suvenýry.

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno

Nejnovější hodnocení

Neznámý uživatel, 29. 1. 2018 Ubytovåní odpovídá 3*, ale velmi slušné. Každý pokoj s balkónem a bočním výhledem na moře. Služby super - jídlo fantastické, dostatek a často obmėňované. V restauraci vždy dostatek místa. O slunečníky u bazénu a na pláži žádný boj a to jsme tam byli v plné sezóně. A co je důležité - žádní Rusové.

Doporučuje

Prima

Recenze

Kvalita a vybavení pokojů
Celkové vybavení
Prostředí okolo ubytování
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.