Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Bademite

Hotel Bademite se nachází v jižní části letoviska Sveti Vlas a je vzdálen cca 50 m od písečné pláže a cca 5 km od Slunečného Pobřeží. Komplex zajišťuje (za poplatek) autobusovou dopravu (shuttle bus) do letoviska Slunečné Pobřeží a starobylého městečka Nesebr, jízdní řad je k dispozici v recepci komplexu. Oblast Bulharsko.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel, Apartman
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Bademite, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Ubytování v hotelu Bademite

Jsou zde k dispozici apartmány Bademite A 2+2 (ložnice a denní místnost s kuchyňským koutem, naximální obsazenost tři dospělí nebo dva dospělí a dvě děti) a A 4+2 (dvě ložnice a denní místnost s kuchyňským koutem, maximální obsazenost pět dospělých nebo čtyři dospělí a dvě děti). Apartmány s balkonem nebo terasou a vlastním sociálním zařízením (sprcha, WC) jsou klimatizovány (klimatizace zdarma) a vybaveny TV/SAT a chladničkou. Kuchyňský kout je vybaven ledničkou, vařičem nebo mikrovlnou troubou, překapávačem na kávu a linkou se základním vybavením.

Vybavení

Komplex Bademite se skládá ze dvou budov. Součástí hotelu je zahrada s venkovním bazénem, slunečníky a lehátka u bazénu zdarma, parkoviště. V areálu komplexu Dinevi Resort - recepce, směnárny, relaxační centrum Arena (za poplatek), venkovní bazény, hlídané parkoviště (zdarma), restaurace, kavárny, bary apod.

Doporučení pro hotel Bademite

Apartmánový komplex Bademite je součástí architektonicky velmi originálního komplexu Dinevi Resort a novinkou v naší nabídce. Ideální poloha – u největšího bulharského jachtařského přístavu (kotvit zde může více než 350 jachet), pěší přímořské promenády a pláže, ubytování rodinného typu v klidném prostředí a blízkost hotelového letoviska Slunečné Pobřeží a starobylého městečka Nesebr z něj činí vhodnou kapacitu pro klienty všech věkových kategorií, pro rodiny s dětmi i pro klienty cestující vlastní dopravou.

Pláž

Najdete zde prostornou písečnou pláž (vzdálenou cca 50 m od komplexu) s pozvolným vstupem do moře. Slunečníky, lehátka a vodní sporty (vodní šlapadla, vodní skútry, vodní lyže, windsurfing apod.) na pláži za poplatek.

Poloha hotelu Bademite

Hotel Bademite se nachází v jižní části letoviska Sveti Vlas a je vzdálen cca 50 m od písečné pláže a cca 5 km od Slunečného Pobřeží. Komplex zajišťuje (za poplatek) autobusovou dopravu (shuttle bus) do letoviska Slunečné Pobřeží a starobylého městečka Nesebr, jízdní řad je k dispozici v recepci komplexu.

Parametry

Typ ubytování Hotel, Apartman
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.