Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Nessebar Beach

Svým klientům nabízí ubytování na dobré úrovni a služby all inclusive. Vynikající poloha v letovisku Slunečné pobřeží hotelu jen přispívá ke spokojenosti hostů. Prostorná písečná pláž dlouhá několik kilometrů a postupně se svažující do moře se nachází cca 50 m od hotelu. Slunečníky a lehátka na pláži za poplatek. Na pláži možnost pronájmu vodních šlapadel, paraglidingu, vodních lyží, skútrů, windsurfingu, atd. Vše za poplatek.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Nessebar Beach, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Doporučení pro hotel Nessebar Beach

Svým klientům nabízí ubytování na dobré úrovni a služby all inclusive. Vynikající poloha v letovisku Slunečné pobřeží hotelu jen přispívá ke spokojenosti hostů.

Pláž

Prostorná písečná pláž dlouhá několik kilometrů a postupně se svažující do moře se nachází cca 50 m od hotelu. Slunečníky a lehátka na pláži za poplatek. Na pláži možnost pronájmu vodních šlapadel, paraglidingu, vodních lyží, skútrů, windsurfingu, atd. Vše za poplatek.

Poloha

Hotel Nessebar Beach se nachází v jižní části letoviska a je vzdálen cca 50 m od pláže.

Stravování

Služby All inclusive zahrnují plnou penzi (snídaně, oběd, večeře) formou švédských stolů v hlavní hotelové restauraci, teplé nápoje u barů, občerstvení (sendviče) v lobby baru, zmrzlina a zákusky ve snack a lobby baru od 15:00 do 18:00 h. Možnost objednat předem oběd či večeři v pizzerii, v rybí restauraci nebo v kuřecím grillbaru. Neomezená konzumace místních alkoholických a nealkoholických nápojů v barech a restauracích od 10:00 do 24:00 h.

Hotel Nessebar Beach - ubytování

Pokoje s balkonem a vlastním sociálním zařízením (sprcha, WC) jsou vybaveny TV, chladničkou (za poplatek) a telefonem. Pokoje s výhledem do ulice jsou klimatizovány. Možnost jedné přistýlky.

Vybavení

Vstupní haly s recepcí (severní a jižní), směnárna, restaurace, rybí restaurace, kuřecí grillbar, pizzerie, parkoviště, TV místnost, biliár, denní bar, dětské hřiště, venkovní bazén (slunečníky a lehátka u bazénu zdarma), obchod se suvenýry.

Další údaje

361 pokojů, 7 suit Úklid: 7x týdně. Výměna ložního prádla: 2x týdně. Výměna ručníků: 2x týdně.

Alternativní popis CK

Popis hotelu Nessebar Beach:

Poloha hotelu Nessebar Beach: Pouze asi 100 m od dlouhé jemné písečné pláže s pozvolným vstupem do moře.

Vybavení: Prázdninové zařízení, skládající se ze 2 vzájemně propojených budov Nessebar Beach Süd (42175) a Nessebar Beach Nord (42266), nabízí 368 pokojů, 2 recepce s trezory k pronajmutí, lobby bar s WiFi připojením a minimarket. Hlavní restaurace (bez rezervace), 3 restaurace a-la-carte (pizza, rybí a kuřecí) - po předchozí rezervaci k dispozici všem hostům. 1 placená a-la-carte restaurace. Internetový koutek za poplatek. Ve venkovním areálu naleznete bazénový komplex s opalovací terasou a snack bar. Lehátka a slunečníky zde zdarma.

Sport a zábava: Zábava : Zábavní program. Stolní tenis, lukostřelba, aerobic, vodní gymnastika, a plážový volejbal. Za poplatek masáže, biliár a videohry. Tenis v okolí hotelu. Různé vodní sporty na pláži. Pro děti : Animační program hotelu Nessebar Beach, miniklub. Samostatný dětský bazén a dětské hřiště. Dětská židlička v restauraci, dětská postýlka na vyžádání za poplatek.

Ubytování :

Dvoulůžkové pokoje (1B/2B/3B): Rovněž přátelsky zařízené s fénem, telefonem, satelitní TV, kobercem, klimatizací, chladničkou za poplatek, sprchou, WC a balkonem. Možnost rezervace pokojů jako Úsporný tip (2S) se stejným vybavením jako dvoulůžkové pokoje (1B/2B/3B). Dvoulůžkové pokoje (1A/2A/3A): Rovněž stejné vybavení jako dvoulůžkové pokoje (1B/2B/3B), nacházejí se ovšem na straně k moři. Jednolůžkové pokoje (1C): Kabelová TV, fén, koberec, telefon, klimatizace, sprcha, WC, balkon. Strana k moři. Rodinné pokoje (3E/4E): 2 pokoje s propojovacími dveřmi. Fén, koberec, telefon, chladnička za poplatek, satelitní TV, sprcha, WC, klimatizace, balkon. Rodinné pokoje (3D/4D): 2 pokoje s propojovacími dveřmi. Fén, koberec, telefon, chladnička za poplatek, satelitní TV, sprcha, WC, klimatizace, balkon. Strana k moři.

Stravování v hotelu Nessebar Beach:

All inclusive. All inclusive : Snídaně, obědy a večeře formou bufetových stolů. Snídaně od 07:30 hod. do 10:00 hod., obědy od 12:00 hod. do 14:00 hod. V hlavní restauraci nebo v pizza restauraci od 11:00 hod do 15:00 hod. Od 11:00 hod. do 15:00 hod. občerstvení v baru u bazénu. Večeře od 18:00 hod. do 21:00 hod. v hlavní restauraci, od 19:00 hod. do 23:00 hod. v pizzerii, kuřecí nebo rybí restauraci a od 19:00 hod. do 24:00 hod. v placené restauraci a-la-carte. Všechny místní alkoholické a nealkoholické nápoje od 10:00 hod. do 24:00 hod. Čaj, káva a zákusky od 10:00 hod. do 18:00 hod. v lobby baru a od 15:00 hod. do 18:00 hod. zákusky, káva a čaj v baru u bazénu. Povinnost nosit plastikové náramky. FAMILY tip Samostatný dětský bazén, miniklub, dětské hřiště a herna. Dětská postýlka zdarma na vyžádání a dětské židličky v restauraci.


Aktuální popis od CK

PolohaBulharsko / Burgas / Slunečné pobřeží. Příjemný hotelový komplex se těší velké oblibě klientů, kteří se sem opakovaně vracejí, a leží na okraji...

Hotel NESSEBAR BEACHPoloha: Oblíbený hotel Nessebar Beach spříjemnou atmosférou je situován poblíž centra turisticky oblíbeného letoviska Slunečné pobřeží, v...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.