Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Gardenia

Dobře udržovaný penzion rodinného typu v letovisku Lozenec s poklidnou atmosférou. Svým klientům nabízí zahradu s příjemným posezením. Ideální pro rodiny s dětmi. Pláž je písečná, prostorná, dlouhá přes jeden kilometr a svažující se postupně do moře. Je vzdálená cca 300 m od penzionu. V letovisku najdete i menší písečné pláže. Slunečníky (mimo vyhrazený prostor CK) a lehátka na pláži za poplatek.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel, Studio
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Gardenia, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Doporučení pro pension Gardenia

Dobře udržovaný penzion rodinného typu v letovisku s poklidnou atmosférou. Svým klientům nabízí zahradu s příjemným posezením. Ideální pro rodiny s dětmi.

Pláž

Pláž je písečná, prostorná, dlouhá přes jeden kilometr a svažující se postupně do moře. Je vzdálená cca 300 m od penzionu. V letovisku najdete i menší písečné pláže. Slunečníky (mimo vyhrazený prostor CK) a lehátka na pláži za poplatek.

Poloha

Penzion se nachází cca 150 m od centra letoviska Lozenec a cca 300 m od velké písečné pláže.

Stravování

Možnost dokoupení polopenze. Snídaně se podávají formou bufetu v blízké restauraci Stará Kašta (cca 250 m). Večeře jsou servírované (výběr z menu) a podávají se v téže restauraci.

Ubytování

Pokoje s balkonem a vlastním sociálním zařízením (sprcha, WC) jsou vybaveny standardním nábytkem a chladničkou. Možnost jedné přistýlky.

Aktuální popis od CK

CenaV ceně zájezdu je zahrnuto: • letecká přeprava včetně letištních a bezpečnostních tax, palivové přirážky a emisního příplatku • transfery do pobytového...

Parametry

Typ ubytování Hotel, Studio
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.