Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Dani

Velmi oblíbená vilka Dani se nachází v klidném prostředí rezidenční čtvrti prázdninového letoviska Kiten, pouhých 100 metrů od jeho centra a 300 metrů od jižní písečné pláže s velmi pozvolným vstupem do moře, což ocení zejména děti a méně zdatní plavci. Vilka Dani zaujme především klienty vyhledávající ubytování v klidném a domácím prostředí.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Vila
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Dani, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha vilky Dani

Moderní vila Dani v klidné rezidenční části letoviska Kiten pouhých 100 m od centra a 300 m od jižní pláže.

Ubytování ve vilce Dani

Pokoje pro dvě osoby s možností jedné přistýlky jsou vybaveny vlastním soc. zařízením (SWC), ledničkou, TV, balkónem nebo terasou, Wi-Fi zdarma. Některé pokoje mají k dispozici klimatizaci za příplatek 80,- Kč/pokoj a den (nutno zajistit předem na přihlášce).

Vybavení

V zahradě je k dispozici jednoduše vybavená zahradní kuchyně, kde si klienti mohou připravit jednoduchá jídla a posedět pod pergolou.

Stravování

Dle CK. Vlastní, snídaně, polopenze nebo plné penze (snídaně servírované - možnost výběru z několika snídaňových menu, večeře - servírované - salát, hlavní jídlo a dezert - výběr z několika menu, obědy – jednotné hlavní jídlo s oblohou) podávané v blízké restauraci.

Pláž

Cca 300 m od oblíbené písečné jižní pláže s pozvolným vstupem do moře , lehátka a slunečníky za poplatek, široká nabídka vodních sportů, občerstvení, bary.

Náš názor

 Oblíbené ubytování s domácím prostředím v klidném místě v blízkosti centra.

Parametry

Typ ubytování Vila
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.