Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Tropikana

Svým klientům nabízí hotel Tropikana příjemnou rodinnou atmosféru a ubytování blízko pláže v klidném prostředí letoviska Obzor. Prostorná písečná pláž dlouhá několik kilometrů a postupně se svažující do moře je vzdálená cca 200 m od hotelu. Slunečníky a lehátka na pláži za poplatek. Na pláži vodní sporty, atrakce, občerstvení, bary.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Tropikana, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Doporučení pro hotel Tropikana

Svým klientům nabízí hotel Tropikana příjemnou rodinnou atmosféru a ubytování blízko pláže v klidném prostředí letoviska Obzor.

Pláž

Prostorná písečná pláž dlouhá několik kilometrů a postupně se svažující do moře je vzdálená cca 200 m od hotelu. Slunečníky a lehátka na pláži za poplatek. Na pláži vodní sporty, atrakce, občerstvení, bary.

Poloha

Hotel Tropikana rodinného typu se nachází v severní časti letoviska a je vzdálen cca 200 m od velké písečné pláže a 350 m od centra městečka.

Stravování

Snídaně se podávají formou švédských stolů v hotelové restauraci. Možnost dokoupení večeří (servírované).

Hotel Tropikana - ubytování

Pokoje s balkonem a vlastním sociálním zařízením (sprcha, WC, fén) jsou klimatizovány a vybaveny chladničkou a TV. Možnost dvou přistýlek.

Vybavení

Vstupní hala s recepcí, trezor v recepci (za poplatek), lobby bar, restaurace, venkovní bazén s brouzdalištěm pro děti, slunečníky a lehátka u bazénu zdarma, bar u bazénu, biliár, stolní tenis, internet, masáže (vše za poplatek).

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.