Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Viva

Příjemný hotel Viva s výhledem na pláž leží na okraji prázdninového střediska Zlaté písky, na pláž je to 600 metrů, kyvadlová doprava zde funguje zdarma.Hotel Viva doporučujeme nejen pro rodinnou dovolenou, ale i všem ostatním klientům, kteří vyhledávají pobyt v klidné lokalitě, nedaleko centra dění.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Viva, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Popis hotelu Viva

Příjemný hotel pro celou rodinu.

Poloha hotelu Viva

hotel Viva s krásným výhledem na pláž leží na kraji města Zlaté písky. Vzdálenost do centra a na písečnou pláž cca 600 m. Kyvadlová doprava na pláž zdarma.

Vybavení

hotel disponuje celkem 260 pokoji. Hostům nabízí recepci s trezory k pronajmutí, internetový koutek (za poplatek), WiFi veveřejných prostorách hotelu a na pokojích (za poplatek), restauraci, bar a obchod se suvenýry. Venkovní bazén s barem. Lehátka, slunečníky, osušky u bazénu jsou zdarma, na pláži za poplatek.

Ubytování

dvoulůžkové pokoje (1A/2A): chladnička, klimatizace, satelitní TV, telefon, sprcha, WC, balkon. Superior pokoje (2B): větší, jinak stejné vybavení jako 1A/2A. Rodinné pokoje (2C/3C): velký obývací pokoj s rozkládací pohovkou, 2 koupelny, jinak stejné vybavení jako 1A/2A. Rodinné pokoje (2D/3D): obývací pokoj, samostatná ložnice. 2 koupelny, jinak stejné vybavení jako 1A/2A. Joker pokoje (2S): stejné vybavení jako 1A/2A.

Stravování

Dle CK, all inclusive.

Sport/aktivity

fitness, mini fotbal, stolní tenis, volejbal, boccia.

Wellness

za poplatek: sauna, vířivka.

Zábava

denní a večerní animační program.

Děti

miniklub (od 4 do 12 let), dětské hřiště, dětské židličky, oddělený dětský bazén. Dětská diskotéka. 1x týdně dětská show.

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.