Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Corona

Svým klientům nabízí komfortní ubytování a služby na velmi dobré úrovni. Vynikající poloha hotelu v letovisku Slunečné pobřeží jen přispívá ke spokojenosti hostů. Mezi klienty CK velmi oblíbený hotel. Hotel se nachází v jižní části letoviska a je vzdálen cca 50 m od pláže.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Corona, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Doporučení pro hotel Corona

Svým klientům nabízí komfortní ubytování a služby na velmi dobré úrovni. Vynikající poloha hotelu v letovisku Slunečné pobřeží jen přispívá ke spokojenosti hostů. Mezi klienty CK velmi oblíbený hotel.

Pláž

Prostorná písečná pláž dlouhá několik kilometrů a postupně se svažující do moře se nachází cca 50 m od hotelu. Slunečníky a lehátka na pláži za poplatek. Na pláži možnost pronájmu vodních šlapadel, paraglidingu, vodních lyží, skútrů, windsurfingu, atd. Vše za poplatek.

Poloha

Hotel Corona se nachází v jižní části letoviska a je vzdálen cca 50 m od pláže.

Stravování

Snídaně se podávají formou švédských stolů v hotelové restauraci. Možnost dokoupení večeří, opět formou švédských stolů

Hotel Corona - ubytování

Velmi příjemné pokoje s balkonem a vlastním sociálním zařízením (sprcha, WC, fén) jsou klimatizovány a vybaveny TV/SAT, chladničkou, telefonem a rádiem. Možnost dvou přistýlek.

Vybavení

Vstupní hala s recepcí, výtah, lobby bar, venkovní bazén s brouzdalištěm pro děti, slunečníky a lehátka u bazénu zdarma, bar u bazénu, restaurace, SPA centrum - fitness, sauna, masáže, solárium (za poplatek), směnárna, kadeřnictví, obchod.

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.