Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Olymp

Rodinný hotel Olymp je novinkou v naší nabídce. Svým hostům nabízí komfortní ubytování rodinného typu v centrální části letoviska Ravda. Skvěla poloha a blízkost starobylého městečka Nesebr z něj činí kandidáta na oblíbenou stálici v letovisku.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Olymp, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Doporučení pro hotel Olymp

Rodinný hotel Olymp je novinkou v naší nabídce. Svým hostům nabízí komfortní ubytování rodinného typu v centrální části letoviska Ravda. Skvěla poloha a blízkost starobylého městečka Nesebr z něj činí kandidáta na oblíbenou stálici v letovisku.

Pláž

Menší písečná pláž s pozvolným vstupem do moře se nachází cca 180 m od hotelu, slunečníky a lehátka na pláži za poplatek. Na pláži u hotelu - pronájem vodních šlapadel, na vzdálenější pláži - možnost pronájmu vodních skútrů a vodních lyží. Vše za poplatek.

Poloha

Rodinný hotel Olymp se nachází v centrální části letoviska. Je vzdálen cca 180 m od malé písečné pláže, cca 150 m od centra letoviska a cca 3000 m od centra starobylého města Nesebr. Mezi oběma městy funguje pravidelná doprava.

Hotel Olymp - ubytování

Pokoje s balkonem a vlastním sociálním zařízením (sprcha, WC) jsou klimatizovány a vybaveny TV s kabelovou přípojkou a chladničkou. Možnost dvou přistýlek.

Vybavení

Svým hostům nabízí vstupní halu s recepcí, bar a venkovní bazén s brouzdalištěm pro děti (lehátka u bazénu zdarma).

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.