Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Sveti Nikola

Příjemný rodinný hotel s nádhernou vyhlídkou ze všech pokojů se nachází v nové části letoviska Sozopol přímo na břehu moře cca 250 m od pláže Charmanite. Písečná pláž s pozvolným vstupem do moře cca 250 m od hotelu, lehátka a slunečníky za poplatek. Bohatá nabídka vodních sportů.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Sveti Nikola, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Sveti Nikola

Příjemný rodinný hotel s nádhernou vyhlídkou ze všech pokojů se nachází v nové části Sozopolu přímo na břehu moře cca 250 m od pláže Charmanite.

Pokoje a vybavení

Dvoulůžkové pokoje s možností 1-2 přistýlek (rozkládací křesla nebo pohovky), vlastní sociální zařízení, balkon s výhledem na moře, klimatizace, lednička, varná konvice, telefon, fén a televize.Vybavení hoteluRestaurace se sluneční terasou, hotelový bar. Možnost připojení k internetu (wi - fi).StravováníV ceně jsou zahrnuty snídaně formou švédského stolu, možnost dokoupení večeří.

Pláž

Písečná pláž s pozvolným vstupem do moře cca 250 m od hotelu, lehátka a slunečníky za poplatek. Bohatá nabídka vodních sportů.

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.