Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Onyx

Vyhledávaný a oblíbený hotel. Výborná poloha v letovisku Kiten a příjemná atmosféra. Jižní pláž, vzdálená cca 200 m od hotelu, je písečná, velmi prostorná, dlouhá několik kilometrů a svažující se postupně do moře. Severní pláž je písečná, prostorná, dlouhá několik set metrů a svažující se postupně do moře. Půjčování lehátek a slunečníků za poplatek (na obou plážích). Občerstvení, bary, pronájem vodních šlapadel, vodních lyží, windsurfingu, jízdy na vodním banánu atd..

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Onyx, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Doporučení pro hotel Onyx

Vyhledávaný a oblíbený hotel. Výborná poloha v letovisku Kiten a příjemná atmosféra.

Pláž

Jižní pláž, vzdálená cca 200 m od hotelu, je písečná, velmi prostorná, dlouhá několik kilometrů a svažující se postupně do moře. Severní pláž je písečná, prostorná, dlouhá několik set metrů a svažující se postupně do moře. Půjčování lehátek a slunečníků za poplatek (na obou plážích). Občerstvení, bary, pronájem vodních šlapadel, vodních lyží, windsurfingu, jízdy na vodním banánu atd. (vše za poplatek).

Poloha

Hotel Onyx se nachází v centrální části letoviska Kiten a je vzdálen cca 200 m od jižní písečné pláže.

Stravování

Snídaně se podávají formou švédských stolů v hotelové restauraci.

Hotel Onyx - ubytování

Pokoje s balkonem a vlastním sociálním zařízením (sprcha, WC) jsou klimatizovány a vybaveny minibarem, TV s kabelovou anténou a telefonem. Možnost jedné přistýlky.

Vybavení

Svým hostům nabízí vstupní halu s recepcí, restauraci, venkovní bazén s dětským brouzdalištěm (lehátka a slunečníky u bazénu zdarma), bar u bazénu, fitness, saunu a jacuzzi (za poplatek), noční klub.

Aktuální popis od CK

CenaV ceně zájezdu je zahrnuto: • letecká přeprava včetně letištních a bezpečnostních tax, palivové přirážky a emisního příplatku • transfery do pobytového...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.