Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Marina

Komplex Suuny Day se skládá ze čtyř hotelů situovaných do prostředí přírodní parkové zeleně u letoviska Sv. Konstantin a Helena. Jedinečná poloha, klidné prostředí, komfortní ubytování, kvalitní služby, velký výběr doplňkových služeb a balneologických léčebných programů z něj činí velmi vyhledávanou kapacitu vhodnou i pro náročné klienty.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Marina, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Doporučení pro hotel Marina

Komplex Suuny Day se skládá ze čtyř hotelů (Palace, Marina, Mirage a Veronika) situovaných do prostředí přírodní parkové zeleně letoviska Sv. Konstantin a Helena. Jedinečná poloha, klidné prostředí, komfortní ubytování, kvalitní služby, velký výběr doplňkových služeb a balneologických léčebných programů z něj činí velmi vyhledávanou kapacitu vhodnou i pro náročné klienty.

Pláž

Pláž hotelového komplexu je velice prostorná, dlouhá několik set metrů a svažující se postupně do moře, lehátka na pláži za poplatek, slunečníky (jeden slunečník na pokoj) zdarma. Na pláži – vodní sporty (vodní šlapadla, vodní lyže, skútry, windsurfing, vodní banán apod.), občerstvení, bary. Vše za poplatek.

Poloha

Hotelový komplex Sunny Day se nachází v jižní části letoviska Svatý Konstantin, v bezprostřední blízkosti pláže a je vzdálen cca 10 km severně od Varny. Spojení s městem Varna je zajištěno pravidelnou autobusovou linkou.

Stravování

Služby All inclusive zahrnují plnou penzi formou švédských stolů (snídaně: 07:30–10:00 h, oběd: 12:00–14:00 h, večeře: 18:30–21:00 h), občerstvení v denních barech v době od 11:00 do 16:30 h (sendviče, zákusky, zmrzlina, čaj, káva, ovoce), neomezená konzumace místních alkoholických a nealkoholických nápojů v barech a restauracích od 11:00 do 23:00 h

Hotel Marina - ubytování

Klimatizované pokoje s balkonem a sociálním zařízením (sprcha, umyvadlo, WC, fén), jsou vybaveny telefonem, TV/SAT a chladničkou. Možnost jedné přistýlky. K dispozici jsou zde i hotelové apartmány (pouze na vyžádání v CK).

Vybavení

Vstupní hala s recepcí, směnárna, internetová kavárna, restaurace s národní i evropskou kuchyní, koktejl bar, trezor (za poplatek), čistírna, pokojový servis, dětský koutek (v areálu hotelu), obchody se suvenýry, animační programy pro děti a dospělé, konferenční sály, bazén, slunečníky a lehátka u bazénu (zdarma). Balneologické centrum je přímo v hotelu. Jeho součástí je krytý bazén s minerální vodou, minerální koupele, fitness, sauna, masáže, elektroléčba atd. V komplexu diskotéka, parkoviště, lékárna, lékař, dětský klub (červen, červenec a srpen v hotelu Palace*****), dětské animační programy u bazénu hotelu Marina**** a hotelu Mirage**** kadeřnictví, kosmetické a nehtové studio (v hotelu Palace*****). Pro klienty hotelu Mirage****, hotelu Veronika***+ a hotelu Marina**** – biliár, stolní tenis, šipky, šachy, plážový volejbal, fotbal (malé brány), jeden zkušební potápěčský ponor v bazénu s instruktorem (zdarma).Možnost využití tenisových kurtů (za poplatek).

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.