Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Panorama Sozopol

Uzavřená apartmánová rezidence Panorama se nachází přímo u moře v nové části Sozopolu, v klidném prostředí a v krásné udržované zahradě. V bezprostřední blízkosti komplexu se nachází malá písečná pláž. Vzdálenost od historického centra města cca 1 km a na  krásnou písečnou pláž Charmanité cca 400 m.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel, Apartman
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Panorama Sozopol, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Panorama 

Uzavřená apartmánová rezidence Panorama se nachází přímo u moře v nové části Sozopolu, v klidném prostředí a v krásné udržované zahradě. V bezprostřední blízkosti komplexu se nachází malá písečná pláž. Vzdálenost od centra města cca 1 km a na pláž Charmanité cca 400 m.

Ubytování

Komplex nabízí ubytování v apartmánech 2+KK (max. pro 4 osoby) a 3+KK (max. pro 6 osob).

Apartmán 2+KK (APT2-K) má ložnici a klimatizovaný obývací pokoj s možností jedné nebo dvou přistýlek, sat. TV, vlastní sociální zařízení, vybavený kuchyňský kout, vařič, lednici, digestoř a mikrovlnnou troubu. Balkon nebo terasa.

Apartmán 3+KK (APT4-K) má dvě dvoulůžkové ložnice a klimatizovaný obývací pokoj s možností jedné nebo dvou přistýlek, sat. TV, vlastní sociální zařízení, vybavený kuchyňský kout, vařič, lednici, digestoř a mikrovlnnou troubu. Balkóm nebo terasa.

Maximální obsazení pokoje

Dvoulůžkový apartmán s kuch. koutem (APT2-K): 2 dospělí + 2 děti / 3 dospělí + 1 dítě.

Čtyřlůžkový apartmán s kuch. koutem (APT4-K): 4 dospělí / 4 dospělí + 2 děti

Bazén pro dospělé, dětský bazén se skluzavkou, bar u bazénu, lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, dětský koutek. Wi-Fi připojení u bazénu zdarma.

Stravování

Dle ck: BEZ STRAVY

Sport a zábava v hotelu Panorama

V bezprostřední blízkosti komplexu se nachází malá písečná pláž - Bamboo beach s pozvolným vstupem do moře. Lehátka a slunečníky na pláži za poplatek. Bohatá nabídka vodních sportů. Příjemné procházky v historickém městečku, cca 1,2 km od komplexu.

Aktuální popis od CK

PolohaUzavřená apartmánová rezidence se nachází přímo u moře v nové části Sozopolu, v klidném prostředí a v krásné udržované zahradě. V bezprostřední...

Parametry

Typ ubytování Hotel, Apartman
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.