Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Selena

Rodinný hotel Selena se nachází v klidné postranní ulici na okraji Nového Nesebru, cca 250 metrů od pláže Slunečného Pobřeží a cca 1300 m od městské pláže. Doporučujeme všem, kteří chtějí prožít svou dovolenou v poklidné atmosféře v romantickém městě v Bulharsku.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel, Apartman
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Selena, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Doporučení pro hotel Selena

Dobře udržovaný hotel rodinného typu s velice příjemnou atmosférou. Doporučujeme všem, kteří chtějí prožít svou dovolenou v poklidné atmosféře v romantickém městě.

Vybavení

Součástí hotelu Selena je vstupní hala s recepcí, výtah, trezor v recepci za poplatek, Wi-Fi ve společných prostorách zdarma a restaurace.

Ubytování v hotelu Selena

Pokoje s balkonem a vlastním sociálním zařízením (sprcha, WC) jsou klimatizovány (klimatizace zdarma) a vybaveny TV a chladničkou. Možnost jedné přistýlky. Dále jsou zde k dispozici i hotelové apartmány (dvě oddělené místnosti). Klimatizované apartmány (klimatizace zdarma) s dvěma balkony a vlastním sociálním zařízením (sprcha, WC) jsou vybaveny TV a chladničkou. Možnost jedné přistýlky. Maximální obsazenost tři dospělí a jedno dítě.

Pláž

Najdete zde dvě písečné pláže – jižní (městská pláž) a severní (pláž Slunečného Pobřeží). Severní pláž (vzdálená cca 250 m od hotelu) je písečná, několik kilometrů dlouhá a svažující se postupně do moře. Městská pláž (vzdálená cca 1300 m od hotelu Selena) je velmi prostorná, písečná a svažující se postupně do moře. Slunečníky a lehátka na obou plážích za poplatek. Vodní sporty, tobogán, občerstvení, bary. Vše za poplatek.

Poloha

Rodinný hotel Selena se nachází v klidné postranní ulici na okraji Nového Nesebru, cca 250 metrů od pláže Slunečného Pobřeží a cca 1300 m od městské pláže.

Stravování

Dle ck, Kontinentální snídaně se podávají v hotelové restauraci.

Parametry

Typ ubytování Hotel, Apartman
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.