Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Neptun Beach

Elegantní moderní hotel Neptun Beach patřící do mezinárodní skupiny hotelů LTI se nachází v samém srdci přímořského letoviska Slunečné pobřeží. Kromě vysokého standardu ubytování a služeb, které náleží kvalitnímu 4* hotelu, je třeba k jeho přednostem bezpochyby přičíst ideální polohu – od pláže ho odděluje jen pobřežní promenáda. Vyhledávaný a oblíbený luxusní hotel vyhovující i požadavkům náročných hostů. Netradičně řešený velký bazén s barem a blízká pláž určitě patří k jeho přednostem. Důkazem vysoké úrovně jeho služeb, včetně delikátní kuchyně, je i prestižní ocenění v žebříčku TOP 10 hotelů Bulharska na Černomořském pobřeží – v sezóně 2007 získal 2. místo.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Neptun Beach, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Neptun Beach:

Elegantní moderní hotel Neptun Beach patřící do mezinárodní skupiny hotelů LTI se nachází v samém srdci přímořského letoviska Slunečné pobřeží. Kromě vysokého standardu ubytování a služeb, které náleží kvalitnímu 4* hotelu, je třeba k jeho přednostem bezpochyby přičíst ideální polohu – od pláže ho odděluje jen pobřežní promenáda.

Vybavení / Sport / Zábava:

klimatizované společné prostory, velká vstupní hala s recepcí, směnárna, trezor, restaurace s terasou, výhledem na moře a bazén, lobby bar s TV/SAT, karaoke a disco bar vedle budovy hotelu, vnitřní bazén, zajímavě tvarovaný venkovní bazén se sladkou vodou a slunečníky, venkovní jacuzzi, bar u bazénu nabízející široký sortiment aperitivů a míchaných nápojů, dětský bazén, dětské hřiště a dětský klub, SPA centrum s fitnes, saunou, masážním salonem, kadeřnictvím, salonem krásy, hotelový lékař, minimarket, biliard, zábavné automaty, internetová místnost, prádelna a čistírna (v rámci hotelových služeb). V blízkosti hotelu jsou tenisové kurty a minigolf (za poplatek).

Hotel Neptun Beach - ubytování:

Prostorně a pohodlně zařízené 2-lůžkové pokoje s možností dvou přistýlek (rozkládací křeslo a pohovka) s koupelnou (sprcha/WC/fén), minibarem, centrální klimatizací – individuálně regulovatelnou, TV/SAT, telefonem, balkonem s výhledem na moře (za příplatek) nebo na park.

Stravování:

Dle zájezdu, all inclusive. Hotel Neptun Beach vyžaduje v době podávání večeře vhodné oblečení (dlouhé kalhoty u pánů). snídaně (7:30 – 10:00), obědy (12:30 – 14:30) a večeře (18:00 – 21:00) formou bufetu pozdní snídaně jednou v týdnu speciální bufet – bulharská a italská kuchyně obědy á la carte na základě rezervace – jednou během pobytu v zahradní restauraci, spolu s živou hudbou a show programem drobné občerstvení, pizza, zmrzlina – v restauračním baru během dne (11:00 – 12:00, 15:00-17:30 a 21:30-23:00) nealkoholické nápoje, točené pivo a místní alkoholické nápoje podávané v hlavní restauraci, v baru na terase hlavní restaurace a v baru u bazénu (11:00-23:00) slunečníky a lehátka u bazénu vstup do sauny, parních lázní a fitness na 1 hodinu (9:00-18:00) jednou za pobyt – rezervace nutná stolní tenis (9:00-22:00) - rezervace nutná animační programy pro děti a dospělé

Názor CK:

Vyhledávaný a oblíbený luxusní hotel vyhovující i požadavkům náročných hostů. Netradičně řešený velký bazén s barem a blízká pláž určitě patří k jeho přednostem. Důkazem vysoké úrovně jeho služeb, včetně delikátní kuchyně, je i prestižní ocenění v žebříčku TOP 10 hotelů Bulharska na Černomořském pobřeží – v sezóně 2007 získal 2. místo.

Kapacita hotelu Neptun Beach:

287 pokojů

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.