Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Sunny Bay

Velmi oblíbená a vyhledávaná kapacita. Svým hostům nabízí kvalitní ubytování rodinného typu v klidném prostředí přímo na pláži letoviska Slunečné pobřeží. Apartmánový hotel se skládá z apartmánů typu A 2+2 a A 4+2. Apartmány A 2+2 s balkonem – ložnice (dvě lůžka), denní místnost s jídelnou a kuchyňským koutem a sociálním zařízením (sprcha, WC). Možnost dvou přistýlek. Apartmány A 4+2 s balkonem – dvě ložnice (dvakrát dvě lůžka), denní místnost s jídelnou a kuchyňským koutem a sociálním zařízením (sprcha, WC). Možnost dvou přistýlek. Klimatizované apartmány s balkonem jsou vybaveny novým nábytkem, telefonem, TV/SAT, minibarem a internetem (za poplatek). Kuchyňský kout je zařízen ledničkou, vařičem, varnou konvicí a linkou se základním vybavením.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel, Apartman
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Sunny Bay, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Doporučení pro hotel Sunny Bay

Velmi oblíbená a vyhledávaná kapacita. Svým hostům nabízí kvalitní ubytování rodinného typu v klidném prostředí přímo na pláži letoviska Slunečné pobřeží.

Pláž

Prostorná písečná pláž dlouhá několik kilometrů a postupně se svažující do moře se nachází přímo před komplexem. Slunečníky a lehátka na pláži za poplatek. Na pláži možnost pronájmu vodních šlapadel, paraglidingu, vodních lyží, skútrů, windsurfingu, atd. Vše za poplatek.

Poloha

Apartmánový hotel Sunny Bay se nachází v severní části letoviska přímo na pláži.

Stravování

Bez stravy.

Apartmánový hotel Sunny Bay - ubytování

Apartmánový hotel se skládá z apartmánů typu A 2+2 a A 4+2. Apartmány A 2+2 s balkonem – ložnice (dvě lůžka), denní místnost s jídelnou a kuchyňským koutem a sociálním zařízením (sprcha, WC). Možnost dvou přistýlek. Apartmány A 4+2 s balkonem – dvě ložnice (dvakrát dvě lůžka), denní místnost s jídelnou a kuchyňským koutem a sociálním zařízením (sprcha, WC). Možnost dvou přistýlek. Klimatizované apartmány s balkonem jsou vybaveny novým nábytkem, telefonem, TV/SAT, minibarem a internetem (za poplatek). Kuchyňský kout je zařízen ledničkou, vařičem, varnou konvicí a linkou se základním vybavením.

Vybavení

Vstupní hala s recepcí, výtah, trezor v recepci za poplatek, venkovní bazén, slunečníky a lehátka zdarma, denní bar, restaurace, obchod, za poplatek - sauna, masáže, zdarma - fitness, parkoviště.

Parametry

Typ ubytování Hotel, Apartman
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.