Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Ljuljak

Hotel Ljuljak je umístěn v přírodním parku v mírném svahu nad centrem střediska Zlaté Písky. Písečná pláž, svažující se do moře příkřeji, se nachází cca 250 m od hotelu. Půjčování lehátek a slunečníků je za poplatek. Hotel Ljuljak má dvě části - hlavní budovu a dvoupodlažní křídlo. Součástí hotelu je hala s recepcí, trezor za poplatek, směnárna, TV kout, bar a restaurace. Velký bazén s dětskou částí, slunečníky a lehátka u bazénu zdarma.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Ljuljak, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Ljuljak

Hotel Ljuljak je umístěn v přírodním parku v mírném svahu nad centrem střediska Zlaté Písky.

Pláž

Písečná pláž, svažující se do moře příkřeji, se nachází cca 250 m od hotelu. Půjčování lehátek a slunečníků je za poplatek.

Vybavení hotelu

Hotel Ljuljak má dvě části - hlavní budovu a dvoupodlažní křídlo. Součástí hotelu je hala s recepcí, trezor za poplatek, směnárna, TV kout, bar a restaurace. Velký bazén s dětskou částí, slunečníky a lehátka u bazénu zdarma.

Vybavení pokojů

Standardní dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky (rozkládací křeslo) jsou vybaveny moderním nábytkem. Pokoje mají balkon nebo terasu s výhledem na bazén, zahradu a do okolí, televizi, lednici, telefon, vlastní příslušenství (vana-sprcha, umyvadlo, bidet a WC).

Stravování

Dle zájezdu, Polopenze bufetovým způsobem v hotelové restauraci.

Aktuální popis od CK

CenaV ceně zájezdu je zahrnuto: • letecká přeprava včetně letištních a bezpečnostních tax, palivové přirážky a emisního příplatku • transfery do pobytového...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.