Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Veselina

Rodinný hotel Veselina leží v klidné části letoviska Černomorec, cca 300 m od moře. Klientům je k dispozici zahrada s bazénem (lehátka u bazénu zdarma). Hotel Veselina také nabízí posezení v kavárně, saunu a wi-fi připojení k internetu.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel, Apartman
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Veselina, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Popis hotelu Veselina

Rodinný hotel Veselina leží v klidné části letoviska Černomorec, cca 300 m od moře. Klientům je k dispozici zahrada s bazénem (lehátka u bazénu zdarma). Hotel Veselina také nabízí posezení v kavárně, saunu a wi-fi připojení k internetu.

Stravování

Vlastní, možnost dokoupení servírovaných snídaní a večeří v nedaleké restauraci.

Ubytování v hotelu Veselina

Standardně vybavené 2lůžkové pokoje s možností přistýlky,3lůžkové pokoje a 4lůžkové apartmány s vlastním sociální zařízením, televizí, ledničkou, klimatizací a balkonem.

Parametry

Typ ubytování Hotel, Apartman
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.