Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Atanasovi

Penzion Atanasovi má výbornou polohu v centrální části městečka Primorsko, asi 250 metrů od severní písečné pláže a pouhých 150 metrů od pláže jižní. Tato oblast je vhodná pro všechny klienty, převážně potom pro rodiny s dětmi, které zde najdou nespočet možností aktivního vyžití.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Atanasovi, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha penzionu Atanasovi

Penzion Atanasovi se nachází v centrální části městečka Primorsko, cca 250 m od severní pláže a 150 m od jižní pláže .

Ubytování v penzionu Atanasovi

Pokoje s balkonem a vlastním sociálním zařízením (sprcha, WC) jsou vybaveny klimatizací (za poplatek), moderním nábytkem, TV, varnou konvicí a chladničkou. Bez možnosti přistýlky.

Stravování

Dle CK, bez stravy, možnost dokoupení polopenze

Pláž

Pláže v Primorsku (severní, vzdálená cca 250 m od hotelu a jižní, vzdálená cca 150 m od hotelu ) jsou písečné, velmi prostorné, dlouhé několik kilometrů a svažující se postupně do moře. Ve vyhrazeném prostoru na severní pláži pro zákazníky CK SLUNEČNÍKY ZDARMA. Objednali jsme pro vás stovky slunečníků, jejichž celkový počet je omezen prostorem, který máme k dispozici. Půjčování slunečníků (mimo vyhrazený prostor CK ) a lehátek na obou plážích za poplatek. Vodní sporty, tobogan (jižní pláž), občerstvení, bary. Na konci severní pláže se nachází nudistická pláž.

Doporučení

Výborná poloha – v centru letoviska a blízko obou pláží, dětský klub v češtině a české Centrum animačních programů cca 250 m od penzionu a vstup do Aquaparku v Primorsku pro děti v doprovodu dvou dospělých osob zdarma. Díky své atmosféře je ideální pro klienty všech věkových kategorií.

Aktuální popis od CK

CenaV ceně zájezdu je zahrnuto: • letecká přeprava včetně letištních a bezpečnostních tax, palivové přirážky a emisního příplatku • transfery do pobytového...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.