Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Oasis

Hotel Oasis je díky své poloze blízko letoviska Nessebar a Slunečného pobřeží vyhledávanou a oblíbenou ubytovací kapacitou. Hotel je vhodný pro všechny věkové kategorie klientů, zaujme samostatné páry i rodiny s dětmi.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Oasis, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Oasis

Hotel Oasis je situován do prostředí parkové zeleně a nachází se v Novém Nesebru, přímo nad mořem a je vzdálen cca 150 m od městské (jižní) pláže a cca 1250 m od centra Starého Města.

Vybavení hotelu Oasis

Vstupní hala s recepcí, zahrada, trezor v recepci (za poplatek), Wi-Fi zdarma (ve společných prostorách), restaurace s terasou, bistro, bar u bazénu, venkovní bazén s brouzdalištěm pro děti , slunečníky a lehátka u bazénu zdarma, za poplatek – masáže, solárium, sauna, fitness, parkoviště.

Vybavení pokojů

Pokoje s balkonem a vlastním sociálním zařízením (sprcha nebo vana, WC) jsou klimatizovány a vybaveny TV/SAT, telefonem a chladničkou. Možnost jedné přistýlky. Jsou zde k dispozici i studia S 2+2 a apartmány A 2+2 s oddělenou ložnicí (bez dveří) a možností dvou přistýlek. Maximální obsazenost dva dospělí a dvě děti nebo tři dospělí.

Stravování

Dle CK. Snídaně se podávají formou bufetu v hotelové restauraci. Možnost dokoupení obědů a večeří (servírované).

Pláž

Najdete zde dvě pláže. Městská pláž (vzdálená cca 150 m od hotelu) je velmi prostorná, písečná a svažující se postupně do moře. Pláž Slunečného pobřeží (vzdálená cca 1000 m od hotelu) je písečná, několik kilometrů dlouhá a svažující se postupně do moře. Půjčování lehátek a slunečníků na plážích za poplatek.

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.