Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Sunrise Club

Hotel Sunrise Club se nachází v klidné, severní části Slunečného Pobřeží, která se nazývá Zora Holiday Village, cca 50 m od promenády Blízká zastávka místního autobusu umožňuje spojení s centrem letoviska i se starobylým Nesebarem.

Oblast
Středisko
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Sunrise Club, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Sunrise Club

Hotel Sunrise Club se nachází v klidné, severní části Slunečného Pobřeží, která se nazývá Zora Holiday Village, cca 50 m od promenády Blízká zastávka místního autobusu umožňuje spojení s centrem letoviska i se starobylým Nesebarem.

Vybavení hotelu

Hotelová hala s recepcí, lobby bar, pool bar, restaurace, panoramatická terasa, bazén s oddělenou částí pro děti, dětské hřiště, připojení k wi-fi zdarma. Za poplatek stolní tenis, kulečník, masáže. V hotelu je večerní produkce živé hudby.

Vybavení pokoje v hotyelu Sunrise Club

Dvoulůžkové pokoje s možností až dvou přistýlek (rozkládací křeslo), vlastní sociální zařízení (WC/sprcha), klimatizace, telefon, SAT/TV, minibar, balkon s výhledem na bazén.

Stravování

Dle ck, v ceně je zahrnuta polopenze formou švédských stolů, v mimosezónních termínech může být strava servírovaná.

Pláž

Dlouhá písečná pláž s pozvolným vstupem do moře je vzdálena cca 80 m od hotelu Sunrise Club, Široká nabídka vodeních sportů (vodní skútry, lyže, ...) . Lehátka a slunečníky za poplatek, bary na pláži.

Aktuální popis od CK

Ubytování dvoulůžkové pokoje dvoulůžkové pokoje s možností až dvou přistýlek apartmány až pro 5 osob (2 místnosti) sociální zařízení (WC, sprcha nebo vana)...

HotelSunrise Club HotelDoporučeníPříjemný a velmi oblíbený hotelový komplex s rodinnou atmosférou, výhodná poloha nedaleko pláže.Obsazenípokoj: XX větší...

Poloha Nejbližší restaurace, bary anákupní možnosti jsou cca 1 km od hotelu Autobusová zastávka zajišťující spojení do centra Ravdy, historického městečka...

Parametry

Typ ubytování nevyplněno
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.