Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Luxor aparthotel a hotel

Hotel Luxor je novinkou v naší nabídce. Elegantní hotel, výborná poloha, jen pár metrů od krásné písečné pláže letoviska Lozenec, příjemná a klidná atmosféra, komfortní ubytování, služby na velmi dobré úrovni. Pláž je písečná, prostorná, dlouhá přes jeden kilometr a svažující se postupně do moře. Je vzdálená cca 80 m od hotelu. Slunečníky (mimo vyhrazený prostor CK Alexandria) a lehátka na pláži za poplatek.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel, Apartman
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Luxor aparthotel a hotel, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Doporučení pro aparthotel Luxor

Hotel Luxor je novinkou v naší nabídce. Elegantní hotel, výborná poloha, jen pár metrů od krásné písečné pláže letoviska Lozenec, příjemná a klidná atmosféra, komfortní ubytování, služby na velmi dobré úrovni.

Pláž

Pláž je písečná, prostorná, dlouhá přes jeden kilometr a svažující se postupně do moře. Je vzdálená cca 80 m od hotelu. Slunečníky (mimo vyhrazený prostor CK Alexandria) a lehátka na pláži za poplatek.

Poloha

Hotel Luxor se nachází v klidné severní části letoviska Lozenec a je vzdálen cca 80 m od velké písečné pláže a cca 300 m od centra.

Stravování

Snídaně a večeře se podávají v hotelové restauraci a jsou servírované.

Hotel Luxor - ubytování

Pokoje s balkonem a vlastním sociálním zařízením (sprcha, WC) jsou klimatizovány a vybaveny TV s kabelovou přípojkou, bezdrátovým internetem a minibarem. Možnost jedné přistýlky (rozkládací křeslo). Jsou zde k dispozici i hotelové apartmány, které se skládají ze dvou místností – ložnice (se dvěma lůžky) a obývací pokoj (denní místnost) s rozkládací sedací soupravou – lze využít jako přistýlku pro dvě osoby. Apartmány s balkonem s výhledem na moře a vlastním sociálním zařízením (sprcha, WC) jsou klimatizovány a vybaveny TV s kabelovou přípojkou, bezdrátovým internetem a minibarem.

Vybavení

Vstupní hala s recepcí, výtah, trezor v recepci, restaurace s terasou, venkovní bazén s brouzdalištěm pro děti (lehátka u bazénu zdarma), bezdrátový internet zdarma, parkoviště, půjčovna aut. V recepci si můžete zdarma zapůjčit dětskou postýlku (nutno objednat předem).

Parametry

Typ ubytování Hotel, Apartman
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.