Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Diana - Zlaté písky

Hotel Diana je situován do prostředí přírodní parkové zeleně a je novinkou v naší nabídce. Svým klientů nabízí příjemnou atmosféru a je určen pro nenáročné klienty všech věkových kategorií, kteří vyhledávají hotelová letoviska plná zábavy a atrakcí. Hotel Diana** se nachází v centrální části letoviska Zlaté písky a je vzdálen cca 400 m od pláže. Oblast je Bulharsko.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Diana - Zlaté písky, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Doporučení pro hotel Diana

Hotel Diana je situován do prostředí přírodní parkové zeleně a je novinkou v naší nabídce. Svým klientů nabízí příjemnou atmosféru a je určen pro nenáročné klienty všech věkových kategorií, kteří vyhledávají hotelová letoviska plná zábavy a atrakcí.

Ubytování

Pokoje s balkonem a vlastním sociálním zařízením (sprcha, WC) jsou vybaveny novým nábytkem, TV/SAT (za poplatek) a chladničkou (za poplatek). Možnost jedné přistýlky.

Vybavení

Vstupní hala s recepcí, denní bar, restaurace, barbecue, venkovní bazén, slunečníky a lehátka u bazénu za poplatek, bar u bazénu, stolní tenis (za poplatek).

Pláž

Prostorná písečná pláž (vzdálená cca 400 m od hotelu), dlouhá několik kilometrů, slunečníky a lehátka na pláži za poplatek, bazény kolem pláže, vodní sporty (paragliding, pronájem vodních šlapadel, vodních lyží, skútrů, windsurfingu, jízda na vodním banánu apod.) za poplatek, občerstvení, bary.

Poloha hotelu Diana

Hotel Diana** se nachází v centrální části letoviska a je vzdálen cca 400 m od pláže.

Stravování

Dle ck a zájezdu, snídaně se podávájí v hotelové restauraci a jsou servírované. Možnost dokoupení večeří (servírované).

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.