Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Grand Hotel Primorsko

Grand Hotel Primorsko se nachází v severní části letoviska Primorsko. Je vzdálen cca 400 m od centra letoviska a cca 150 m od severní pláže.  Výborná poloha, příjemná atmosféra, vstup do Aquaparku v Primorsku pro děti v doprovodu dvou dospělých osob zdarma, dětský klub v češtině cca 500 m od hotelu

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Grand Hotel Primorsko, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Doporučení pro Grand Hotel Primorsko

Výborná poloha, příjemná atmosféra, vstup do Aquaparku v Primorsku pro děti v doprovodu dvou dospělých osob zdarma, dětský klub v češtině cca 500 m od hotelu

Pláž

Pláže v Primorsku (severní a jižní) jsou písečné, velmi prostorné, dlouhé několik kilometrů a svažující se postupně do moře. Ve vyhrazeném prostoru na severní pláži pro zákazníky CK Alexandria SLUNEČNÍKY ZDARMA. Objednali jsme pro vás stovky slunečníků, jejichž celkový počet je omezen prostorem, který máme k dispozici. Půjčování slunečníků (mimo vyhrazený prostor CK Alexandria) a lehátek na obou plážích za poplatek. Vodní sporty, tobogan (jižní pláž), občerstvení, bary. Na konci severní pláže se nachází nudistická pláž.

Poloha

Grand Hotel Primorsko se nachází v severní části letoviska Primorsko. Je vzdálen cca 400 m od centra letoviska a cca 150 m od severní pláže.

Stravování

Dle CK, Služby All inclusive zahrnují plnou penzi formou bufetu (snídaně, oběd, večeře), občerstvení, neomezená konzumace místních alkoholických a nealkoholických nápojů ve všech barech od 10:00 do 23:00 h.

Hotel Grand Hotel Primorsko - ubytování

Pokoje s balkonem a vlastním sociálním zařízením (sprcha a vana, umyvadlo, fén, WC) jsou klimatizovány a vybaveny novým moderním nábytkem,trezorem (za poplatek), TV s kabelovou přípojkou, minibarem a telefonem. Možnost dvou přistýlek.

Vybavení

Vstupní hala s recepcí, lobby bar, panoramatický výtah, dvě restaurace, kavárna, pizza bar, noční klub, venkovní bazén s brouzdalištěm pro děti, slunečníky a lehátka u bazénu zdarma, bar u bazénu, SPA centrum – krytý bazén, aromaterapie, sauna, pára, ledová sprcha, masáž apod., obchod, stolní tenis zdarma, bezdrátový internet, velký konferenční sál, parkoviště, půjčovna aut (vše za poplatek), dětská animace.

Aktuální popis od CK

Popis hoteluHotel oddělen od pláže pouze písečnými dunami. Rozsáhlý bazén se samostatnou částí pro děti. Pestrý program pro děti včetně animací a zmrzliny....

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.