Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Belite Skali

Hotel Belite Skali je výbornou volbou pro klienty, kteří upřednostňují ubytování téměř v centru letoviska Lozenec a současně poblíž pláže. Hostům jsou k dispozici hned tři písečné pláže, přičemž ta nejbližší je vzdálená pouhých 120 metrů.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Belite Skali, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Belite Skali

Penzion se nachází v blízkosti centra letoviska Lozenec, v klidné rezidenční zóně jen pár metrů od tří různých pláží.

Vybavení hotelu Belite Skali

Recepce, Wi-Fi, terasa s lehátky a slunečníky a automatem na kávu.

Vybavení pokojů

Ubytování je zajištěno ve dvoulůžkových pokojích, některé pokoje s rozkládacím gaučem pro jednu dospělou osobu nebo dvě děti do 12-ti let, k dispozici také mezonetový rodinný pokoj pro 4 osoby, všechny pokoje jsou vybaveny vlastním soc. zařízením (SWC), balkónem, ledničkou, rychlovarnou konvicí, SAT-TV a klimatizací.

Stravování

Dle CK. Vlastní, snídaně, polopenze či plná penze.

Pláž

K dispozici je několik písečných pláží, jižní cca 120 m, velká severní cca 250 m (převlékárny, sprchy, lehátka, nabídka vodních sportů) a malá pláž s tmavým pískem - nudistická pláž cca 80 m od penzionu

Aktuální popis od CK

PolohaOblíbený penzion v blízkosti centra letoviska (100 m) v klidné rezidenční zóně jen pár desítek metrů od 3 různých pláží.UbytováníUbytování je zajištěno...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.