Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Tišina

Oblíbená a vyhledávaná stálice v nabídce CK. Výborná poloha, vlastní zahrada, přátelská atmosféra, vynikající cena, dětský klub v češtině cca 100 m od hotelu, vstup do Aquaparku v Primorsku pro děti v doprovodu dvou dospělých osob zdarma.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Tišina, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Doporučení pro hotel Tišina

Oblíbená a vyhledávaná stálice v nabídce CK. Výborná poloha, vlastní zahrada, přátelská atmosféra, vynikající cena, dětský klub v češtině cca 100 m od hotelu, vstup do Aquaparku v Primorsku pro děti v doprovodu dvou dospělých osob zdarma.

Pláž

Pláže v Primorsku (severní a jižní) jsou písečné, velmi prostorné, dlouhé několik kilometrů a svažující se postupně do moře. Ve vyhrazeném prostoru na severní pláži pro zákazníky CK SLUNEČNÍKY ZDARMA. Objednali jsme pro vás stovky slunečníků, jejichž celkový počet je omezen prostorem, který máme k dispozici. Půjčování slunečníků (mimo vyhrazený prostor CK ) a lehátek na obou plážích za poplatek. Vodní sporty, tobogan (jižní pláž), občerstvení, bary. Na konci severní pláže se nachází nudistická pláž.

Poloha

Hotel Tišina se nachází v centrální části letoviska Primorsko a je vzdálen cca 200 m od severní pláže a 450 m od pláže jižní.

Stravování

Snídaně se podávají formou švédských stolů v hotelové restauraci. Možnost dokoupení večeří (švédské stoly), které jsou podávány v restauraci Alexandria Club Restaurant (100 m od hotelu).

Hotel Tišina - ubytování

Pokoje s balkonem (s výhledem do centra nebo do krajiny) a vlastním sociálním zařízením (sprcha, WC) jsou vybaveny standardním nábytkem a chladničkou. Možnost dvou přistýlek.

Vybavení

Vstupní hala s recepcí a TV, výtah, parkoviště, denní bar, biliár (za poplatek), sauna (za poplatek), společenská místnost, venkovní bazén, slunečníky a lehátka u bazénu zdarma, bar u bazénu, dětský bazén, stolní tenis (za poplatek).

Aktuální popis od CK

Hotel TISHINA RESIDENCEPoloha:Hotel Tishina Residence obklopený upravenouzahradou leží vsamotném srdci letoviska Primorska. O veškerou zábavu hostů se stará...

Cena zahrnujeletenku Praha/Ostrava - Burgas - Praha/Ostrava včetně poplatků letecké dopravy, transfery, 10x nebo 11x ubytování, strava dle popisu, služby...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.